Velké investice v Lázních Libverda

29.07.2022

Lázně Libverda jsou krásné lázně v Libereckém kraji, které nabízí léčbu pohybového aparátu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických obtíží, nebo se pyšní širokou nabídkou pobytů s wellness procedurami anebo léčebnými principy. Jejich poloha přímo vybízí k výletům do okolí nebo návštěvě Singltreku pod Smrkem, ideálním pro vyznavače terénní cyklistiky.

"Lázně nabízí ubytování pro 466 osob ve 4 hotelích a 2 depandancích, doplněných o provozy restaurací a wellness provozů. Je tedy co dělat a v čem se neustále rozvíjet.", uvádí Eva Plášilová, obchodní a marketingová ředitelka Spa Resortu Libverda.

V loňském roce jsme například zrekonstruovali všechny koupelny v Hotelu Panorama, připravili provoz vodoléčby, kde klienti naleznou uhličité koupele (hlavní léčebná procedura lázní), perličkové koupele, masáže, parafínové zábaly, Kneippův chodník a skotské střiky, otevřeli jsme nový Restaurant & Café Balustráda s posezením přímo nad kolonádou, na podzim pak Restaurant Valdštejn s nabídkou lokálních výrobků.

V letošním roce proběhla rekonstrukce v Hotelu Nový Dům, což je hotel s největší kapacitou lůžek, renovace kavárny a nabídka služeb se rozšířila o suché masážní vany. Především se pak lázně mohou pyšnit zcela novým bazénem, který se nachází přímo na kolonádě. Součástí bazénu je i sauna, pára, Kneippův chodník a relax zóna. Design koresponduje s celými lázněmi, a tak nechybí žulové sochy a empírové sloupy. V horním patře se chystá zcela nový provoz vodoléčby s nabídkou uhličitých koupelí, rašelinových a přísadových koupelí, masáží a oblíbených parafínových zábalů.

S novinkami však lázně nekončí. "V přípravě je další kavárna na kolonádě, nové multifunkční hřiště pro rodiny s dětmi a nové služby", dodává Plášilová.

Celou nabídku resortu tak můžete najít na www.lazne-libverda.cz.