Velké prádlo v malém bytě není problém!

28.06.2022

Málo prostoru ale hodně prádla? Vyřešte věčný boj s nedostatkem místa a sušení oblečení s pomocí flexibilního sušáku Mixer 4 od značky Vileda! Chytrý pomocník se vejde třeba do sprchového koutu, přitom na něm usušíte až čtyři plné pračky zároveň.

Čtyři úrovně sušáku Mixer 4 nabízí až 40 metrů sušicí plochy, přitom o sušák nebudete zakopávat ani v opravdu malém bytě. Velkou výhodou je jeho variabilita. Mixer 4 má osm na sobě nezávisle polohovatelných roštů.

Není tak problém na něm usušit ani velké kusy prádla. Pokud naopak potřebujete pověsit jen pár kousků, můžete sušák, díky speciálnímu kloubu, zmenšit až o polovinu své celkové plochy a postavit ho třeba ke stěně nebo k topení. Je tedy jen na vás, jak velký prostor zrovna potřebujete.

Sušák na prádlo Mixer 4 je navíc vybavený dvěma postranními věšáky pro sušení prádla na ramínkách a praktickým držákem na ponožky či jiné drobné prádlo. Za pomoci otočných koleček s ním můžete jednoduše manipulovat. Když sušák zrovna nepoužíváte, snadno se složí a při šířce pěti centimetrů se pohodlně schová třeba za pračkou.

Sušák na prádlo Vileda Mixer 4 koupíte již od 879 Kč.

Více informací najdete na stránkách Vileda.cz.