Venušiny kuličky: zázračný pomocník ze staré Číny

02.06.2024

Venušiny kuličky, všestranný pomocník, užitečný a zároveň příjemný, zlepší ti den a zároveň u toho uděláš něco i pro své zdraví. K čemu se používají a jaké nám přináší benefity?Jak vypadají a jak fungují?
Mají mnoho barev a mnoho podob. Nejčastěji se však jedná o dvě kuličky o rozměru cca 2,5 - 3,5 cm. Vybírat můžeš z mnoha materiálů, z mnoha typů textur a vah.

Kuličky jsou laškovnou hrou se svaly. Máš-li ráda výzvy, může se z běhu či chůze do schodů stát nevšední, vzrušující zážitek. Klasické venušiny kuličky v oněch kuličkách obsahují dvě menší závaží. Ty při pohybu vyvolávají lehké vibrace, čímž dochází ke stimulaci, slasti a posilování pánevního dna

Jaké venušiny kuličky máš na výběr?

● Klasické kuličky: jsou ideální volbou pro začátečníce.
● Vibrující venušiny kuličky: vibrace posouvají prožitek z používání na novou úroveň.
● Gejšiny kuličky: jsou větší a těžší, doporučují se ženám, které mají s venušinými kuličkami již zkušenosti.

Jak je správně používat?

Erosstar říká: "Vyber si místo, kde se můžeš uvolnit a chvíli relaxovat. Umyj si ruce a teplou vodou s mýdlem nebo dezinfekci a omyj i své venušiny kuličky. Jako u všech sexuálních hraček v případě potřeby použij lubrikant na vodní bázi. Zaujmi relaxační polohu, nanes trochu lubrikantu na kuličky a pomalu a opatrně zaveď kuličky dovnitř. Zasuň je tak hluboko jak to půjde, ale aby čouhal provázek nebo silikonový konec.

Jak často venušiny kuličky užívat?

Začátečnicím doporučujeme nenosit je delší dobu. Posilování jakéhokoliv svalu chce trpělivost, čas a péči. Jdi na to zlehka a postupně.

Proč je důležité mít silné a zdravé pánevní dno?

Důvodů, proč se naše pánevní dno stává slabým je několik. Mezi ty nejčastější patří sedavý způsob života. Kuličky jsou důležité i pro lepší dech. Pánevní dno je společně s bránicí a silným středem těla jedním ze základních kamenů správného dýchání.

Jaké kuličky zvolíš ty? Teď už víš, že venušiny kuličky nejsou jenom pro zábavu, ale přinášejí i řadu zdravotních výhod. Neváhej a najdi ty své na ověřeném sexshopu Erosstar.