Více je více !!

23.11.2022

Zvládnu tu mrknutím OKA..

Ani nemrkla..

Krásný OKAmžik...OKAtý, OČIvidný...

Oči nám neslouží jen jako zrakový orgán. Používáme je k vyjádření údivu, úžasu, výrazu překvapení, svádění...prostě ke komunikaci.

Ikonické krásky jako Kleopatra, Sofia Loren, Adina Mandlová..jsou důkazem snahy o zvýraznění očí. Tenkrát dostupným lepením řas.

Vy si ale umělé řasy lepit nemusíte.

Máme pro vás zázrak, který přišel z kosmetického nebe...hairPLUS - Růstové sérum bez zbytečných - zdraví škodlivých ingrediencí, ale se 100% účinkem.

Nerostou? Porostou!!

S hairPLUS budete mít krásné, dlouhé VLASTNÍ řasy a dokonce i obočí.

A když už mluvíme o tom kosmetickém nebi, kdybyste hledali nebesky božský dárek pod stromeček, teď máte příležitost koupit hairPLUS s dárečkem.

1. Originální dárek pro všechny ženy!

Manželku, kamarádku, maminku i pro sebe samotnou!

2. TIP na Vánoce. Víte, kdy 3 mm rozzáří ženě oči?

3 mm není moc, ale v případě nárůstu dálky řas je to víc než dost!

Každá žena touží po dlouhých krásných řasách. Díky růstovému séru na řasy FacEvolution hairPLUS budou její oči zářit hned 2krát. Poprvé jak spatří pod stromečkem tento dárek a po druhé, když jí narostou její vlastní řasy. Nejedná se o vánoční kouzlo. Toto je realita... již po 6 týdnech řasy narostou v průměru o 3 mm. Sérum FacEvolution hairPLUS je jednička na českém trhu, která je již za více než 10 let prověřena desetitisíci spokojenými klientkami, které se stále vrací ke svému oblíbenému produktu.

Pokud chcete letos na Vánoce rozzářit ženské oči, vsaďte na jistotu růstové sérum na řasy od FacEvolution hairPLUS. Momentálně limitované vánoční balíčky s dárkem.