Vileda JetClean – uklízí podlahy a šetří váš čas

18.03.2022

S novinkou Vileda JetClean můžete důkladně vyčistit vaše podlahy v jednom kroku. Tento elektrický čistič podlah sbírá prach a vlasy, vytře vaše podlahy a vysuší je najednou. Zjistěte víc o tomto pomocníkovi, který šetří váš čas.

Přednosti
1. Přístroj 3v1 šetří Váš čas

Nový čistič na podlahy vysává, vytírá a suší vaše podlahy v jediném kroku, což vám ušetří spoustu času. Jednoduše pohybujte s vysavačem dopředu, abyste současně vysávali a vytírali. Při pohybu vzad je přebytečná voda nasávaná a vaše podlahy zůstanou suché.

2. Uklízí všechny typy nečistot
Čistí všechny druhy nečistot - včetně drobků, prachu nebo kapalin. Lze jej použít na všechny typy tvrdých podlah, jako je dřevo, laminát nebo dlaždice. Speciální váleček z mikrovlákna stírá při 2800 otáčkách za minutu a odstraňuje mastné nečistoty a odolné skvrny pro dokonalý výsledek.

3. Sytém dvou nádržek pro dokonalé výsledky
Vileda Jet Clean má dvě oddělené nádržky na vodu - jednu na čistou a jednu na špinavou. Díky tomuto systému můžete umývat podlahy vždy s čistou vodou.

Vlastnosti produktu
Šetří čas

Tento přístroj je ideální pomocník pro čištění podlah, který šetří Váš čas: vysává a vytírá v jednom kroku a zanechá vaši podlahu rychle suchou. Šetřete čas úklidem a věnujte ho více tomu, co vás baví.

Uklidí plochu až 50-70m²
S tímto přístrojem a jednou nádržkou čisté vody dokážete uklidit plochu od 50m² až do 70m². To šetří Váš čas a Váš domov uklidíte tak mnohem rychleji.

Zásobník pro snadné samočištění
Zařízení má samočisticí zásobník. Pokud se nepoužívá, slouží jako odkládací přihrádka a lze ji také použít k samočištění přístroje. Jednoduše jej položte do zásobníku, zapněte a nalijte do zásobníku vodu. Váleček se nyní čistí čistou vodou, aby se z přístroje odstranily nečistoty.

Účinní materiál z mikrovláken
Váleček obsahuje 50% mikrovláken a účinná vlákna, která vyčistí Vašu podlahu efektivně a odstraní i mastné a odolné nečistoty.

Systém dvou filtrů
Kombinace dvou filtru umožňuje účinně zachytávat částice a prach, aby se snížilo množství nečistot, které se uvolňují zpět do vzduchu.

Vhodný na všechny typy tvrdých podlah
Tento přístroj lze používat na podlahy jako je vinyl, linoleum, keramika, dlaždice, kámen, dřevo, parkety nebo laminát.

Oddělené nádržky
Tento přístroj má dvě samostatné nádržky na vodu, jednu na čistou a druhou na špinavou vodu. Tímto způsobem budete vždy podlahu vytírat čistou vodou, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Šetří vodu
Tento přístroj potřebuje až pětkrát méně vody než běžný mop a kbelík.

7 metrů dlouhý kabel
Extra dlouhý napájecí kabel pro rychlé čištění velkých ploch. Můžete čistit, aniž byste museli odpojovat zařízení.

Získejte nyní přístroj, který šetří Váš čas a věnujte se víc věcem, které máte rádi!

www.vileda.cz