Vitaminy pro školáky Vitar Kids s Bobem a Bobkem

12.04.2022

Králíky z klobouku Boba a Bobka zná snad každé dítko i dospělý. VITAR, tradiční český výrobce doplňků stravy, přináší vitaminy pro děti, jejichž obaly zdobí právě postavičky známé z večerníčku pro děti.

Vitar Kids je nová řada dětských vitaminů, prodávaná v lékárnách a také na e-shopu nasevitaminy.cz od 69 Kč. Najdete v ní multivitaminové doplňky stravy ve formě želé, ovocných tablet s kolostrem, šumivých tablet a ochucených žvýkacích kapslí s obsahem omega 3 mastných kyselin.

Vitaminy Vitar Kids si už vydobyly svou pověst - dětem chutnají a jejich receptura dopovídá potřebám dětského organizmu.

- Vitar Kids Multivitamin effervescent - šumivé multivitaminové tablety s malinovou příchutí sloužící k přípravě chtuného nápoje. Zpestříte tak dětem pitný režim a dodáte jim 11 vitaminů (vitaminy skupiny B, C, D3 a E) a vápník. Vitaminy podpoří obranyschopnost a vápník s vitaminem D3 přispívá k udržení optimálního stavu kostí a zubů.

- Vitar Kids Multivitamin želé - oblíbená forma multivitaminů s 5 příchutěmi a důležitými látkami pro podporu imunity. Obsahuje 9 vitaminů, zinek, jód a extrakt ze šípku.

- Vitar Kids s kolostrem - skvěle ochucené tablety s 11 vitaminy pro podporu imunity a kolostrem, tzv. prvotním mlékem. Kolostrum je první potravou novorozence - dodává mu vitaminy, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, růstové faktory a protilátky, a stimuluje tak jeho imunitu.

- Vitar Kids Omega 3 - nenasycené mastné kyseliny jsou pro nás nesmírně důležité, ale v běžném českém jídelníčku bohužel často chybí a rybí tuk, který je obsahuje, dětem zase nechutná. My proto nabízíme ochucené žvýkací kapsle s příchutí tutti-frutti, které obsahují omega 3 kyseliny pro doplnění jejich každodenního příjmu v příjemné formě.

Na e-shopu nasevitaminy.cz často probíhají různé akce ať už slevové nebo s hravými dárky k nákupu pro děti, tak je nepromeškejte!

© BoBa STUDIO / Podlicenci poskytla Česká televize.