Víte jak vybrat ten správný robotický vysavač pro váš domov?

13.12.2023

Robotické vysavače české značky CleanMate jsou na trhu již 18 let a i přes to, že se za posledních několik na trhu objevila řada více či méně známých značek s robotickými vysavači, CleanMate si drží své stabilní místo na trhu díky podpoře svých robotických vysavačů. Kvalitní servis totiž dokáže CleanMate zajistit nejen pro zcela nové modely robotů, ale i pro roboty, které byly prodány před více než 10-ti lety, což ocení nejen stoupenci ekologie, ale také zákazníci, kteří své robotické vysavače využívají na úklid podlah v domácnosti mnoho let.

Robotický vysavač CleanMate podlahy nejen automaticky vysaje, navíc dle vašich potřeb také vytře.

Máte garsonku nebo malý byt? V tom případě pro vás bude ideální robotický vysavač CleanMate RV600, který zvládne precizně uklidit podlahovou plochu do 30 m2. Ve výbavě mu nechybí HEPA filtr, který zachytí i jemné částečky prachu a nečistot.

Pokud máte vícepokojový byt či dům, pak sáhněte po robotickém vysavači CleanMate LDS700 nebo CleanMate LDS800. Tyto modely nevynechají žádné místečko na podlaze díky vyspělé LiDAR navigaci. Vysavače CleanMate přesně ví, kde již uklízely a kde je ještě třeba uklidit. Pokud se baterie vybije v průběhu úklidu, dojedou se nabít a poté pokračují od místa, kde úklid přerušily.

A pokud máte doma alergika, určitě sáhněte po modelu CleanMate LDS800. Nejenže díky HEPA filtraci odfiltruje všechny nečistoty, včetně mikročástic. Zároveň je však vybaven UVC dezinfekční lampu a v průběhu úklid bude vaše podlahy navíc dezinfikovat.

Díky nízké výšce se robotické vysavače CleanMate dostanou pod většinu nábytku například postele, skříně a kuchyňskou linku. Další výhodou je plánovač úklidu, díky kterému můžete zvolit čas, kdy chcete, aby vysavače CleanMate začaly uklízet. CleanMate tak vyjedou každý den ve vámi zvolený čas a uklidí.

CleanMate je česká značka, robotické vysavače jsou tak zcela přizpůsobeny českým zákazníkům. Hlasový průvodce oznamuje okamžitý stav robota, nastavení a další informace v českém jazyce. CleanMate je možné snadno ovládat připojením k vašemu chytrému telefonu pomocí aplikace v českém jazyce a připojit je i do vaší chytré domácnosti. CleanMate uklidí podlahy ve vaší domácnosti i když vy jste v práci nebo na dovolené.

Více na www.cleanmate.cz