Vítejte v Neo Beauty clinic, privátní klinice estetické dermatologie

15.08.2022

Soukromá klinika estetické medicíny a dermatologie vznikla v Olomouci před šesti lety. Zakládá si na profesionálním přístupu, všechny miniinvazivní zákroky provádí výhradně erudovaní lékaři a veškeré přípravky a materiály, které používají, jsou ty nejkvalitnější na trhu. Cílem kliniky je, aby se klienti cítili sebevědomější a atraktivnější.

V oblasti estetické medicíny se NEO BEAUTY CLINIC soustředí na odstraňování vrásek, rejuvenaci pleti, nosoretní rýhy, zvětšení a omlazení rtů, modelaci obličejových kontur, odstranění kruhů pod očima, povislých koutků, korekci očních víček, na facelifting, na obnovu a podporu růstu vlasů, na plazmaterapii, na omlazení krku, dekoltu i rukou, na odstranění nadměrného pocení, lymfodrenáže nebo například na omlazení intimních partií kyselinou hyaluronovou. Přijít sem můžete rovněž na aromaterapeutickou masáž či revitalizační infuzní terapii. Z dermatologických zákroků je třeba zmínit ošetření akné, pooperačních jizev, odstranění kožních výrůstků, znamének, křečových žilek, červených žilek v obličeji nebo redukci pigmentových či stařeckých skvrn.

Ke každému klientovi naši lékaři přistupují individuálně s ohledem na jeho požadavky a potřeby, ale zároveň dbají na celostní pojetí tak, aby bylo dosaženo harmonie ve tváři a aby byla zachována přirozená a zdravá krása.

Přijďte na konzultaci a přesvědčte se, že i klinika estetické medicíny a dermatologie nabízí přátelské a milé prostředí, kde je klient vždy na prvním místě.