Vlasy a pokožky hlavy stárnou stejně jako pokožka v obličeji!

21.06.2022

Jak stárneme, náš vzhled se mění. Ale ne nutně k horšímu! Péče o pleť proti stárnutí se stala každodenní rutinou pro většinu žen. Nyní je čas přidat péči o vlasy a pokožku hlavy proti stárnutí - pro silné, husté a zdravě vypadající vlasy. Pro zvýšení sebevědomí. Pro úspěšné dámy.

Švýcarský dermatolog prof. Dr. med. Severin Läuchli (Dermacenter, Curych) vysvětluje: "Tři hlavní aspekty stárnutí vlasů jsou řídnutí vlasů, snížená kvalita vlasů a změna barvy vlasů (šedivost). Řídnutí, ztráta objemu, snížená hustota vlasů a snížená kvalita vlasů jsou srovnatelné s procesem stárnutí pokožky a jsou také spojeny se sníženou elasticitou a hydratací. "

Hustota vlasů (folikulů) a průměr vlasů jsou na svém maximu kolem 30 let věku. Známky stárnutí vlasů se stávají viditelnými kolem 40 let. "A to je ten správný věk pro to, abychom se začali lépe starat i o pokožku hlavy. Vyživovat ji a chránit." doporučuje Dr. Läuchli.

Značka Revalid®, která je založena na vědeckém výzkumu, inovacích a špičkové expertíze, uvedla na trh novinku ve vlasové péči, která dovede i částečně zabezpečit úlohu opalovacího krému. Produkty Revalid® Anti-Aging Shampoo a Revalid® Anti-Aging Fluid totiž obsahují inovativní aktivní složku DN-AgeTM a extrakt z protěže alpské. Tyto dvě účinné látky mají velmi silné antioxidační a protizánětlivé účinky a mají schopnost chránit naši DNA před poškozením. Právě to jsou zcela zásadní účinky v boji proti vlivům UV záření. Produkty Revalid® Anti-aging chrání pokožku hlavy před buněčným poškozením způsobeným UV zářením.
A proč se produkty vlastně jmenují Anti-Aging? Účinné složky chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím. To znamená, že na jedné straně předchází šedivění vlasů a na straně druhé chrání před negativními vnějšími vlivy.

Nyní navíc seženete anti-aging fluid v lukrativní kosmetické taštičce s 200ml anti-aging šamponem zdarma. Více informací najdete na www.revalid.cz