Všechny autoimunitní poruchy jsou řešitelné

31.10.2023

Redakce Epoch Times navštívila malé terapeuticko-detoxikační centrum ve Zlatých Moravcích, která vede terapeutka Alojzia Kováčová, jejíž výsledky přitahují nejen slovenské a české klienty, ale v některých případech dokonce i klienty z různých vzdálenějších koutů evropského kontinentu. Co stojí za jejími výsledky?

Alternativní medicíně se věnujete poměrně dlouho a měla jste určitě dost případů chronických a tzv. nevyléčitelných nemocí. Dají se skutečně vyléčit?
Dá se říci, že všechny nemoci spojené s autoimunitou jsou řešitelné. Bavíme se o problémech, jako jsou Parkinsonova nemoc, skleróza multiplex, hypofunkce štítné žlázy, Alzheimer, obstrukční nemoci plic atd. Velmi dobré výsledky jsou také u nádorových onemocnění, ekzémů, alergií, celiakie i astmatu. U těchto je to někdy otázkou pouhých šesti týdnů.

Na vaší webové stránce uvádíte 90% úspěšnost při řešení chronických onemocnění. Jak jste se dostala k tomuto číslu?
To číslo je reálné. Možná to zní neuvěřitelně, ale je to tak. Pro běžného člověka je to neuvěřitelné, a pro lékaře, kteří mě navštívili, je to nepochopitelné. 90 % klientů mohu úplně dořešit zdravotní problémy, se kterými přijdou, pokud dodržují pokyny, vydrží až do konce detoxikace a jejich zdravotní stav není příliš poškozený. Pokud ale klient přijde pozdě a má už trvalé poškození u neregenerovatelných tkání, tak těch 5–10 % klientů touto metodou "vyřešit" úplně nepůjde.

Vysoká úspěšnost je výsledkem vašeho talentu, nebo je to metodou MUDr. Jonáše a stejné výsledky mají všichni terapeuti?
Základ je samozřejmě v tom, aby měl terapeut vzdělání a uměl přesně měřit. A určitě tam musí být i talent. Jinak to asi nejde. Na terapeutovi a zvolené strategii však záleží do značné míry nejvíc. Já osobně jsem si vytvořila vlastní systém, který mi funguje, a pokud by mi nefungoval, tak bych jej začala postupně měnit.

Celý nezkrácený rozhovor s příběhy lidí, kterým paní Kováčová skutečně pomohla, si můžete přečíst na www.epochtimes.cz.