Vůně zářivé jako Jennifer Lopez

17.06.2021

Enduring Glow, to je esence sebevědomí a rafinovaného stylu Jennifer Lopez. Přivonět si k této elegantní květinově ovocné vůni můžete konečně i v českých obchodech, a to společně se třemi dalšími voňavými hity této talentované megastar.

Zpěvačka, herečka, podnikatelka a maminka v jednom loni oslavila padesátiny. Její hvězda však rozhodně nepřestává zářit a stále inspiruje miliony věrných fanoušků po celém světě.

Nekonečně zářivá J.Lo

Vůní Enduring Glow (v překladu "věčná záře") se J.Lo rozhodla povzbudit další ženy, aby se stejně jako ona nebály plnit si své sny, ať už se nacházejí v jakékoliv fázi života.
Do její kompozice vložila své oblíbené ingredience - italský bergamot, orosenou hrušku a liči. Kytice čerstvých magnolií, růžových pivoněk a lístků fialky v srdci upoutá pozornost, zatímco pižmo, bílá ambra a santalové dřevo v základu dotvářejí plnost vůně. Skvělá volba na denní nošení v období jara a léta.
Hlava: italský bergamot, hruška, liči
Srdce: magnolie, růžová pivoňka, lístky fialky
Základ: santalové dřevo, bílá ambra, pižmo

Enduring Glow je nově k dostání v síti drogerií Rossmann za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč (30 ml). Spolu s ní v prodejnách najdete i tři další tituly od Jennifer Lopez.

JLove - Vůně inspirovaná láskou Jennifer k módě, luxusu a zvířecím vzorům. Opulentní květinově ovocná vůně s hřejivými krémovými tóny v základu v sobě snoubí ženskost, půvab a duchaplnost.

JLuxe - Nespoutaná, sexy a natolik nepřehlédnutelná, že se za ní každý hned otočí, jakmile vstoupí do místnosti. Taková je žena nosící vůni JLuxe, jež prostřednictvím bohatého květinového buketu a smyslných dřevitých tónů vyjadřuje sebevědomí, ženskost a pocit luxusu.

Glow by JLo - Nadčasová kombinace čerstvých květin a krémového pižma vystihuje osobnost Jennifer Lopez mimo svět reflektorů. Evokuje svěží vůni pokožky bezprostředně po sprše a zároveň v sobě ukrývá hlubokou smyslnost.