Vybavte se na písek, zahradu či pláž! S hračkami Toypex rozhodně nešlápnete vedle

11.04.2024

Pískoviště není jen pro stavění hradů, ale také pro nekonečné množství zábavy a dobrodružství. S multifunkčními hračkami QUUT půjde dětem práce od ruky jedna radost. S praktickými designovými konvičkami, kyblíčky, lopatkami, hrabičkami, sítky, trychtýři, tvořítky vyhloubí závodní dráhy, připraví pískové pokrmy, postaví úžasné sochy z písku. Hračky QUUT je možné použít také při zahradničení, přesazování sazeniček, okopávání záhonků, zalévání rostlin. Jsou skvělými pomocníky, jsou navrženy tak, aby byly prakticky nerozbitné, dobře uchopitelné, lehce se s nimi manipulovalo. Jsou vhodné pro malé děti, kombinují design, ergonomii, pevnost a ekologickou odpovědnost. A navíc jsou využitelné téměř všude, na písku, ve vodě, na zahradě i ve sněhu.

QUUT Triplet je současně hrabičkami, lopatkou, sítkem a trychtýřem. Jednoduše vyhloubí jakoukoli díru, díky svému kuželovitému tvaru je užitečný i při sázení kytiček, což ocení hlavně malí zahradníci a zahradnice.

QUUT Alto věž na písek pro malé šikulky se hodí pro hru na pláži a pískovišti. A když je hotovo, jednotlivé formy jednoduše poskládáte do sebe.

QUUT Cana konvička s nadčasovým designem, měkkými hranami a ergonomicky tvarovanou rukojetí poskytuje dětem senzorický zážitek při hře s vodou. Na jedné straně má kropítko a na druhé hubičku, díky čemuž voda z konvičky teče z každé strany trochu jinak.

Nezapomenutelná hra na zahradě bude také plná smíchu a radosti se zdánlivě jednoduchou hračkou BILIBO, která vzbuzuje v dětech zvědavost, podněcuje smysly, dává prostor pro kreativitu a fantazii. BILIBO je plné překvapení, přináší aktivní zábavu uvnitř i venku, dá se na něm houpat, točit se, schovávat se, používat ho jako sedátko nebo ke stavbě překážkové dráhy, nechat se v něm tahat, vytvořit z něho želví krunýř, může se stát formulí i velkou mísou. Je ideální pro cvičení s dětmi, zlepšuje koordinaci těla a pohybovou zdatnost.

Hračky QUUT i BILIBO získaly prestižní ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA, chráněný symbol kvality zaměřující se na výchovné a vzdělávací hledisko hraček.www.toypex.cz

Autor: Bc. Lucie Vencláková