Výběr tvého nového vibrátoru? Není to věda

03.11.2022

Koupě nového vibrátoru nemusím být žádný problém. S pár radami to zvládneš levou zadní. Možností je spousta, jaký je ten správný pro tebe?

Různé typy vibrátorů

Na trhu lze nalézt vibrátory různých typů a využití. První typ, který jistě stojí za zmínku, je vibrátor vaginální. Je pro tebe vaginální stimulace již něčím běžným a raději bys podráždila jinou oblast? Anální vibrátory - jsou dělané přímo pro dráždění zadečku. Tento typ vibtoru je o něco užší a je zakončen jemným rozšířením.

Bájný Bod-G

Jak dosáhnout nezapomenutelného vaginálního orgasmu? Pro tento typ intenzivního vyvrcholení je často potřeba stimulace bodu G. "Právě pro tento typ dráždění přišli výrobci erotických pomůcek s G-bod vibrátory. Design G-bod vibrátorů je navržen přesně tak, aby dosáhl a dokonale dráždil ono mystické místo. Zní to skoro až neskutečně, ale skutečně existuje," poznamenává David Knieradl z Erosstar.cz.

Masážní hlavice nejen jako nástroj na uvolnění zad

Tento typ vibrující pomůcky zvládne stimulovat tvůj klitoris i bradavky. Nebo se dá zahrnout vibracemi penis tvého milovaného. S masážní hlavicí jako LELO Smart Wand 2 Large jsou možnosti opravdu nevyčerpatelné.

Jak vibrátor použít

Pokud si chceš s vibrujícím společníkem opravdu užít, nepřeskakuj předehru. "Ženy, ale také muži, často nepoužijí při používání vibrátoru lubrikant. Není to nutně špatně, trocha gelu ale může výrazně zpříjemnit požitek i při dostatečné vaginální vlhkosti," dodává David Knieradl z Erosstar.cz.

Není třeba nikam spěchat. Zaveď vibrátor, až začneš pociťovat příjemné pocity, zaveď jej hlouběji a nech vibrace, ať tě dráždí. Pokud máš chuť na řádnou masturbaci, zainvestuj do erotické pomůcky. Můžeš si být zcela jistá, že nebudeš litovat!