Vybíráte hřejivé softshellové kalhoty pro své děti? Poradíme Vám!

28.12.2021

Zimní dny doslova volají po nejrůznějších aktivitách. Pro sport i volný čas se vašim nejmenším budou skvěle hodit hřejivé fleecové kalhoty, které neprofouknou, nepromoknou a vyhovují téměř každému typu dětské postavy.

Hřejivé kalhoty jsou základem dětského šatníku

Možná vás náhlý příchod chladné zimy letos zaskočil, proto pro vás máme několik rad a tipů, které módní kousky nesmějí chybět v šatníku vašeho dítěte. Ať už vaše dítko patří mezi milovníky sněhu, deště či bláta, určitě bude potřebovat pohodlné kalhoty s nepromokavou vrstvou.

Skvělou volbou budou dětské softshellové kalhoty s fleecovou podšívkou. Softshell patří mezi oblíbený materiál a vyniká klíčovými vlastnostmi, které oceníte především na podzim, v zimě i v brzkých jarních měsících. Softshell je zkrátka materiál, kterému se jen tak žádný nevyrovná. Je příjemně hřejivý, neprofoukne, poskytuje pocit pohodlí a je nepromokavý. Navíc se jedná o materiál, který je velmi odolný. Proto se vaše dítě nemusí při hrách na hřišti, nebo při sportu hlídat, aby nedošlo k nechtěnému protrhnutí látky.

Které softshellové kalhoty doporučujeme?

Pro malé parádnice doporučujeme dětské Softshellové legíny ADELLiNO, které skvěle padnou, mají atraktivní design i barevné provedení. Teplá podšívka zaručuje, že vaše princezna bude v teple, i když bude tyto legíny s fleecovou podšívkou kombinovat například se šaty nebo módní tunikou.

Chlapcům doporučujeme pohodlné Dětské Softshellové kalhoty ADELLiNO, určené nejen pro městské užití. Funkční nepromokavé kalhoty se širšími nohavicemi jsou skvělé na nejrůznější sporty. Dobře se kombinují s další dětskou módou.

Pro vysoké a štíhlé děti se budou hodit softshellové kalhoty s fleecem ADELLiNO CITY. Užší nohavice padnou dětem, které se v klasických kalhotách ztrácí. Tato varianta kalhot je vhodná pro všechny typy využití a navíc se jedná o kvalitní český výrobek. Podívejte se i na další nabídku dětských softshellových kalhot s hřejivou fleecovou podšívkou na e-shopu modadeti.cz.