Vychutnejte si babí léto na horách a osvěžte své tělo i mysl

02.09.2022

Blížící se podzim pomalu odhaluje barevné přírodní krásy a zve k návštěvě Dolní Moravy. Stezky vinoucí se krajinou jsou prázdnější, letní příliv turistů se rozplynul v ranních mlžných oparech. A proto je právě teď ten nejlepší čas na výlet, na němž si odpočnete a naberete síly na zimu.

Užijte si wellness nabídku hotelu Vista. Posilněte své zdraví a prohřejte se v sauně či páře. Vyberte si z nabídky wellness procedur a masáží tu, která nejlépe rezonuje s vaším aktuálním naladěním a potřebou odpočinku. Utopte své běžné starosti ve vířivce a v bazénu.

Na děti mezi tím čeká Stamichmannovo podzimní dobrodružství. Díky novým animačním programům se blíž seznámí s krajinou a živly Králického Sněžníku. Při venkovních aktivitách prozkoumají sílu zdejšího větru díky netradičním drakům a vyrobí si větrníky. Užijí si program, který kombinuje prvky aromaterapie a muzikoterapie a prozkoumají tak podzim všemi smysly.

Vychutnejte si společný čas na rodinném odpoledni plném pohody. Zahrajte si společenské hry, oslaďte si den šálkem horké čokolády a nadchněte se výhledem na krajinu převlékající kabát. Kromě toho na vás čeká 25 kilometrů upravených tratí v Trail Parku, které si užijí malí i velcí cyklisté. Nejdelší visutý most na světě, který zahraniční média označila za jednu z top destinací, Sky Bridge 721 vás uchvátí výhledy na zvlněné horské kopce. K mostu a k další dominantě zdejších hor - Stezce v oblacích - vás vyveze lanovka. Dolů si užijete třeba adrenalinem nabitou jízdu na Mamutí horské dráze. Mamutíkovy dětské zážitkové parky jsou plné interaktivních her, díky kterým malí objevitelé prozkoumají různé experimenty s vodou. Zážitkem pro ně bude i jízda v chobotu mamuta, ve kterém jsou pro děti ukryty prolézačky.

Pokud dáváte přednost pohodlí prostředí horských chat, vyberte si pobyt v apartmánech, které jsou připravené na návštěvníky všech věkových kategorií. Například Penzion Terezka nabízí kromě stylového ubytování také dětskou hernu, venkovní hřiště pro děti i dospělé či posezení kolem ohniště. Naplánujte si čas a aktivity podle svého obvyklého rytmu a využijte příznivé ceny.

Dopřejte si odpočinek a zážitky, které nabízí babí léto na Dolní Moravě.

Více na www.dolnimorava.cz.