Vyhrajte konečně boj proti vráskám i křečovým žilám

10.10.2022
MUDr. Libor Dvořáček, cévní lékař ve VasMedic
MUDr. Libor Dvořáček, cévní lékař ve VasMedic

Trápí vás vrásky a nedokonalosti v obličeji při každém pohledu do zrcadla? Krémy nepřinesly očekávaný účinek? Nebo jsou vaší noční můrou křečové žíly? Soukromá multioborová klinika VasMedic s týmem odborníků na cévní a estetickou chirurgii přichází s řadou moderních řešení, které vám přizpůsobí na míru, a nabízí efektivní řešení obou problémů.

Tým lékařů z VasMedic jsou odborníci ve svých oborech a využívají těch nejmodernějších a zároveň nejšetrnějších metod. A co je nejúžasnější, všechny zákroky se zde provádějí ambulantně bez nutnosti celkové anestezie a hospitalizace.

Dejte vráskám sbohem

Pro vyhlazení vrásek a nedokonalostí pleti nabízí estetické oddělení v čele s lékařem estetické medicíny MUDr. Milošem Ondrušem množství zákroků včetně výplně kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem. Využít můžete také novou moderní metodu hloubkové hydratace zvanou Skin BOOSTER. Jedná se o aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí drobných vpichů ultratenkými jehličkami. Kyselina hyaluronová se dostane do hlubších vrstev pokožky obličeje, pěkně ji vytvaruje a doplní.

MUDr. Miloš Ondruš, lékař estetické medicíny ve VasMedic
MUDr. Miloš Ondruš, lékař estetické medicíny ve VasMedic

Nebojte ukázat nohy nejen v létě

Díky bezchybné spolupráci cévní a estetické medicíny nabízí klinika VasMedic řešení pro všechny, kteří trpí křečovými žilami. Přijít můžete i s recidivujícím onemocněním, stejně tak jsou vítáni také ti, u nichž léčba křečových žil nebyla úspěšná.

Vaše nohy zde budou v těch nejlepších rukou. Těšit se na vás bude hlavní specialista na žilní a cévní chirurgii MUDr. Libor Dvořáček, který se navíc věnuje již několik let miniinvazivní a estetické chirurgii. Zde vám zaručí, že odstranění varixů proběhne téměř bezbolestně za pomoci šetrných a moderních metod.

MUDr. Libor Dvořáček, cévní lékař ve VasMedic
MUDr. Libor Dvořáček, cévní lékař ve VasMedic

Váš osobní lékař

VasMedic na svém webu nabízí možnost konzultace zdarma. Můžete se předem objednat pomocí objednávkového formuláře nebo telefonicky na čísle +420 220 610 614.

Spolehnout se můžete na příjemný a individuální přístup. Věnovat se vám bude od počátku váš osobní lékař, který s vámi bude celý postup konzultovat. Bude vaším průvodcem během celé procedury a máte možnost se na něj v případě potřeby kdykoli obrátit.