Vyhrajte s panem Křupkou jednu z 33 skvělých cen

11.07.2023

Léto je tady a s ním i velká soutěž pana Křupky, ve které můžete vyhrát koloběžky Yedoo, celodenní rodinné vstupné do Aquapalace Praha, vouchery na nákup v eshopu www.rejfood.cz nebo velké balíčky s originálním plyšákem a pořádnou zásobou oblíbených křupek.

Co pan Křupka nabízí?

Křehké a nadýchané kukuřičné křupky bez soli REJ jsou z přirozeně bezlepkových surovin, vhodné pro děti již od kojeneckého věku jako svačinka, která je zasytí i zabaví např. při cestách autem, v kočárku apod. A složení? Jednoduché, jen kvalitní kukuřičná krupice a pár kapek řepkového oleje!

Skvělou alternativou křupek jsou i dlouhé kukuřičné tyčky stejné receptury. Dětem se výborně drží a ještě lépe papají. Výrobky jsou vhodné pro děti již od 6. měsíce věku. Tyto výrobky od pana Křupky pravidelně bodují v anketě Mamavolba, kde letos získaly stříbrné ocenění (a zlaté za novinku BIO Kukuřičné křupky).

Pro větší děti je v nabídce řada zajímavých chutí – jahodové, pomerančové, banánové s čokoládou a nebo jen lehce solené. Velké oblibě se těší v poslední době XXL balení vhodná pro celou rodinu, které najdete nejen na eshopu www.rejfood.cz, ale také pravidelně v akcích prodejen Tesco a Globus. Sladké, sýrové, nebo natural, to vše pan Křupka nabízí.

A pozor! Pan Křupka si konečně vzpomněl i na velké děti a dospěláky a přináší nyní kukuřičné pochoutky, které se hodí na pořádnou letní grilovačku. Navíc, tak je zvykem, bez lepku. Slané křupky s příchutí fromage nebo paprikové slaniny. To jsou křupavé novinky, které musíte mít, navíc ve výhodném XXL balení v prodejnách TESCO a na www.rejfood.cz.

Nyní se všemi křupkami od pana Křupky můžete vyhrát skvělé ceny v Letní soutěži, která trvá až do poloviny srpna. Kupujte křupky, registrujte se do soutěže a těšte se, zda se na Vás usměje štěstí a vyhrajete některou z 33 hodnotných cen.. Tak neváhejte a pusťte se do soutěžení.