Vyhrajte skvělé ceny s Chilly Intima

14.07.2021

Léto je v plném proudu a s ním i čas dovolených, výletů do přírody a radovánek u vody. Aby nám letní radosti nepřinesly nepříjemné starosti, je důležité zvlášť pečlivě dbát o hygienu intimních partií. A proto je tu limitovaná edice mycích gelů Chilly intima, kterou navíc provází soutěž ve spolupráci s ROWENTOU! Na každého tak čeká 20% sleva pod víčkem  a jednou týdně losování o produkty v celkové hodnotě 50 000 Kč!
"Mezi námi děvčaty" - tak zní hlavní motto letní soutěže s Chilly intima, ve které může vyhrát opravdu každý. Stačí zakoupit jediný produkt z limitované edice intimních gelů Chilly intima a sleva 20 % na produkty značky ROWENTA  je vaše. Připraveny jsou samozřejmě i další parádní ceny od Rowenty, a sice z řady péče o vlasy a epilátory v celkové hodnotě 50 000 Kč. Stačí jednoduchá registrace účtenky  na webu www.chillyintima.cz a správná odpověď na soutěžní otázku. Pozor - losuje se každý týden od 1. 7. do 31. 8. 2021, tak neváhejte a jděte do toho, šance na výhru je vysoká!

Holky nemají tabu

Soutěž s Chilly intima slibuje nejen atraktivní výhry, ale také důraz na edukaci a boření zbytečných mýtů, které téma intimní hygieny stále ještě pro mnohé dívky představuje. Cílem je odbourat strach a stud, motivovat k otázkám, a především k diskusi o věcech, které trápí každou dívku - ženskost, intimita, prevence, antikoncepce a další. K tomu je jednoznačně zapotřebí pocit sounáležitost, porozumění a vzájemného sdílení problémů, které jsou naprosto normální, řeší je každá žena a je důležité o nich otevřeně hovořit. Proč? Protože #holkynemajitabu!

Nezaměnitelný obal

Součástí obalu letní limitované edice Chilly Intima jsou pro lepší orientaci a snazší výběr toho nejvhodnějšího produktu jednoslovné charakteristiky - hydratace, jemnost, ochrana, svěžest a prevence.