Vyplnění vrásek bez injekce a z pohodlí domova

30.03.2023

Co se skrývá za účinností špičkového dermokosmetického přípravku Fillerina 12HA proti všem typům vrásek? A jak je možné, že nabízí vyplňující efekt bez injekcí nebo jiných invazivních technik? Tajemství je ve 12 různých molekulách kyseliny hyaluronové.

Fillerina 12HA nabízí fungující neinvazivní alternativu k zákrokům estetické medicíny. Přesný aplikátor se zkrácenou špičkou umožňuje nanést přípravek přesně na požadovaná místa: přímo do vrásek, na lícní kosti, oblast krku, očního okolí či rty.

Jak kůže stárne, množství kyseliny hyaluronové se postupně snižuje, což má za následek vrásky nebo povadnutí kůže. Fillerina 12 HA obsahuje patentovanou směs 12 různých molekul kyseliny hyaluronové, které jsou účinné při průniku do jednotlivých vrstev kůže, což umožňuje vyplnění a vypnutí tkání. Kolagen s elastinem pak účinně bojují proti ochabnutí pleti a navracejí jí pružnost. Díky různé hmotnosti a velikosti molekuly pronikají hluboko transdermální cestou bez nutnosti použít invazivní způsoby, jaké se používají například na klinikách estetické chirurgie, přesto má aplikace vyplňující efekt i u velmi výrazných vrásek.
V balení speciální dvousložkové péče Filleriny 12HA najdete 14 dávek gelu s vyplňujícím účinkem, 14 dávek výživné závěrečné emulze a 2 unikátní přesné aplikátory pro přesné nanášení. Aplikátorem nanesete přesnou dávku gelu s vyplňujícím účinkem přímo do požadovaných míst, a necháte 10 minut působit. Aplikaci dokončíte vklepáním zbývajícího produktu pomocí dlaně nebo prstů. A na závěr už jen rovnoměrně rozetřete výživnou emulzi.

Pro každodenní používání a pro udržení a prodloužení dosažených výsledků jsou vhodné denní a noční krémy Fillerina nebo přípravky určené na specifické zóny (oční okolí, rty, krk a dekolt).

Přípravek Fillerina je k dispozici ve třech stupních (3, 4 a 5, což orientačně odpovídá věkovým kategoriím 30+, 40+ a 50+) se zvyšující se koncentrací aktivních látek, které se zaměřují na různé fáze stárnutí pleti. Přípravek s nižší koncentrací (stupeň 3) je ideální pro ženy s počátečními vráskami, stupeň 4 je vhodný na viditelné vrásky a pro velmi hluboké vrásky, nerovný zřetelný mikroreliéf pleti a pokročilé známky ochablosti pleti byla vyvinuta Fillerina v nejvyšší koncentraci (stupeň 5).

Ideální spojení účinků komplexní kosmetické péče Fillerina® 12HA s ochranou pokožky proti slunečním a infračerveným paprskům nabízí pak řada Fillerina Sun Beauty.

www.fillerina.cz