Výprava za hlubokým orgasmem

11.04.2022

Klíčem k ženině orgasmu bývá nejčastěji stimulace klitorisu (někdy označovaného jako bod C). Ty šťastnější pak zažívají orgasmy i stimulací bodu G. A jsou i ženy, které ve snaze dosáhnout co nejintenzivnějšího orgasmu jdou ještě hlouběji. Doslova. Slyšeli jste už o bodu A?

Pátrání po cervixu

Na přední stěně vagíny, pár centimetrů od poševního vchodu, lze při troše štěstí a šikovnosti nalézt citlivé místo známé jako bod G. Toto místo není jedinou oblastí v pochvě, jejímž drážděním lze ženu přivést k fantastickému orgasmu. Dalším takovým bodem je místo nacházející se za bodem G hlouběji v pochvě, v těsném sousedství děložního čípku neboli cervixu. Ten poznáme na pohmat jako kulovitý útvar s prohlubní připomínající třešeň bez stopky. Ženy, kterým se podařilo bod A objevit, se shodují na tom, že vyvrcholení dosažené jeho stimulací bylo velmi intenzivní, zároveň ale odlišné od běžně zažívaných.

Výbava pro cestu za čípkovým orgasmem

Pro výpravu za poznáním tajemství bodu A se hodí prsty, penis, ale také řada erotických pomůcek. Ideálním pomocníkem v pátrání je například skleněné dildo z borosilikátového skla (pyrexu). Borosilikátové sklo je zcela bezpečné, nehrozí u něj přecitlivělost na materiál, je neporézní, snadno se udržuje a dezinfikuje. Vybírat můžeme z široké nabídky tvarů a velikostí dle vlastních potřeb a preferencí od hladkých až po vroubkované, od malých a tenkých až po opravdu masivní.

Sklo je úžasný materiál pro hrátky s rozdílnými teplotami. Stačí je nahřát ve vodě a již během samotného hledání si užívat příjemné teplo rozlévající se celým podbřiškem.

Našli jste poklad?

Pokud se vám při pátrání podařilo najít a probudit bod A, gratulujeme. A pokud ne, nezoufejte. Cvičení dělá mistra a k pátrání se lze kdykoli vrátit. Možná objevíte hluboko ve vagíně jiná vysoce citlivá místa, jejichž stimulace vás vystřelí do orgasmických výšin. Nebo vám skleněné dildo pomůže jinak - teplo dokáže léčit bolesti a křeče související s menstruací. Jednoduše stojí za to skleněné pomůcky vyzkoušet.