Vytvořte si lokny jako Barbora Miklová

14.10.2021

Úspěšná profesionální tenisová hráčka Barbora Miklová je zároveň influencerkou a jak sama říká "Do světa sociálních sítí jsem se ponořila hlavně v době covidu, kdy sport byl zakázán, nemohla jsem hrát tolik jako dříve a mně najednou přibylo více volného času..." Barboru baví především zkoušet nové věci a potom se o ně dělit s jejím publikem - přináší jí to spoustu radosti, baví jí fotit, být originální a zkoušet nové věci! Jako profesionální sportovkyně se stále udržuje v kondici a vždy vypadá perfektně! Známe její beauty rituál!

Jak si nejraději upravujete vlasy?

Nejradši si vlním vlasy s novou kulmou Rowenta Air Care Ultimate Experience, je to s ní jednoduché a rychlé, navíc bez poškození vlasů díky funkci studeného vzduchu. Moje vlasy tak vypadají zdravě a leskle!

Jaký účes je podle vás nadčasový a nestárnoucí?


Podle mě nadčasový účes jsou velké lokny/vlny... ty sluší snad každému.

Jaký účes nejraději nosíte v jarních a letních měsících?

Na jaře rada nosím všechny možné druhy vln. V létě ráda nosím vlasy přirozené, často bez úprav... Sluníčko a voda si s tím udělá svoje.

A jaké máte vlasové rituály?

Mám jeden osvědčený vlasový rituál - jednou za čas dávám masku, aby vlasy regenerovaly, a po umyti nejraději vyfoukám do rovna a použiju olejíček, také používám vitaminy na vlásky od bloom hair.