Prožijte ve zdraví bezstarostnou dovolenou snů, stáhněte si aplikaci s lékařem v telefonu

01.06.2022
Okamžitá lékařská péče není jen výsadním právem majetných. Věděli jste, že opravdu každý Čech má možnost propojit se s lékařem na dálku, ať je doma nebo pláži? Stačí si zcela zdarma do svého chytrého telefonu stáhnout aplikaci MEDDI app a nemusíte se bát zdravotních problémů ani na dovolené. Horečka, střevní potíže nebo třeba alergická reakce vás už nikde nezaskočí. Spojte se se svým lékařem, který vám i na míle daleko poradí, jak při konkrétních zdravotních komplikacích postupovat nebo vám zašle eRecept i do zahraničí.


Klidná dovolená díky telemedicíně

Co přesně si pod pojmem telemedicína představit? Nejjednodušším vysvětlením je zcela základní fakt, že zlepšuje dostupnost zdravotní péče, protože umožňuje její poskytování na dálku. To samozřejmě šetří čas jak pacientům, tak lékařům, kteří mají díky aplikaci méně starostí s administrativními úkony zabírajícími čas na úkor pacientů. Pokud se chystáte na dovolenou, zkušenosti vám jistě napovídají, že si nesmíte zapomenout do kufru přibalit domácí lékárničku. Je ale vůbec možné, abyste v ní měli opravdu vše, co v případě zdravotních komplikací nutně potřebujete? Na dovolené bývá složité vyhledat místního lékaře, a jste-li v zahraničí, překážkou vám může být i jazyková bariéra. Stáhněte si proto před cestou do svého smartphonu MEDDI app, díky níž vycestujete s klidem a na jistotu. Aplikace vás dokáže spojit s lékařem z Čech tady a teď, bez nutnosti vyhledávat pohotovost, ať už trávíte volný čas na chalupě, na pláži nebo na baru. Okamžitou lékařskou pomoc na dálku můžete vyhledat telefonicky, prostřednictvím videohovoru nebo jen chatu. Díky online komunikaci, která je šifrovaná, můžete lékaři svůj zdravotní problém popsat nebo vyfotiť či přímo ukázat různá zranění, štípance i třeba alergické reakce.


Jednoduché a okamžité řešení akutních potíží

Telemedicína v sobě skýtá celou řadu běžných úkonů - telefonickou konzultaci pacienta s lékařem, který vám dokáže poradit, jak v případě akutních zdravotních potíží postupovat, zašle vám eRecept, a to i do zahraničí, a je-li to bezodkladné, doporučí vám osobní návštěvu doktora. Aplikace vás také dokáže projit s více lékaři, či dalším zdravotnickým personálem. Dokonce umí elektronicky sdílet data z diagnostických přístrojů mezi provádějícím zařízením a specialistou v jiném zdravotnickém zařízení.


Papírové karty nahradí komplexní záznamy přímo ve vašem telefonu

Pro pacienta to znamená mít také možnost všech svých zdravotních dat přehledně na jednom místě a podle potřeby je sdílet s vybranými lékaři. MEDDI app toto umožňuje v rámci jedné aplikace také pro celou rodinu. Vše pak máte přehledně uspořádané přímo ve vašem telefonu.

Žádné bariéry v cestování ani pro chronické pacienty

Telemedicína je rovněž výborným nástrojem u dlouhodobých a chronických onemocnění, kdy jsou pacienti a lékaři v pravidelném kontaktu. Díky telemedicíně tak pro pacienty, kteří užívají léky pravidelně, nemusí být cestování překážkou ani obavou. Pokud vy nebo vaše dětí trpí nějakým chronickým onemocněním či třeba alergií, můžete lékaře na dálku seznámit s léky, které užíváte. Lékař vám tak dokáže poradit, jak máte postupovat v případě, že si váš stav žádá akutní zdravotní ošetření. Navede vás, o co místního lékaře požádat a jaké léky si v lékárně vyzvednout.


Stáhnutí zdarma a další výhody

Smart aplikaci společnosti MEDDI hub využívá téměř 5 000 lékařů a statisíce uživatelů v Česku, Maďarsku a v Latinské Americe. A aplikace přináší další výhody. Skrze šifrovanou komunikaci se můžete propojit s lékařem bez ohledu na to, jakou máte zdravotní pojišťovnu. Rodiče si mohu na jeden účet přidat až čtyři děti. Stáhnutí aplikace je zdarma a poplatek za rozšířenou verzi se pohybuje v řádu pár stovek, a to se určitě vyplatí víc než pokazit si dovolenou často jen maličkostmi, které můžete jednoduše a rychle vyřešit přes telefon.


Je tedy více než zřejmé, jak lze v klidu a bez stresu odjet na dovolenou. S pocitem, že máte lékaře vždy po ruce, a to 24 hodin 7 dní v týdnu si můžete dopřát bezstarostně strávený čas se svými nejbližšími.

Aplikaci MEDDI app si můžete bezplatně stáhnout v AppStore nebo na GooglePlay.