Výživové poradenství a dílna SixFitness

02.10.2023

SixFitness nabízí odborné poradenství v oblasti výživy s praxí v oboru od roku 2012 s naprosto racionálním přístupem.

V současné době si dokonce vyrábí i své vlastní potraviny, aby byli schopni svým klientům poskytnout něco jedinečného v době plné chemie, umělých barviv a konzervantů.

E-shop dílny zdravé výživy: www.sixfitness-shop.cz

,,Naše první zdravé tyčinky jsme v roce 2019 vytvořili především pro klienty našeho poradenství, to abychom jim byli schopni nabídnout něco jedinečného s opravdu kvalitním zdrojem přírodních živin. Postupem času si však SixFitness tyčinky získávaly stále větší zájem i u těch, kteří našimi klienty ani nebyli. Díky velkému zájmu a podpoře zákazníků jsme se tak mohli pustit do výroby dalších potravin, jako jsou snídaňové granoly, kaše, ořechové krémy, proteiny, polévky, krekry. Každá naše potravina je vyrobená s láskou, s láskou k jídlu a k přírodě. Dodavatelé jednotlivých surovin našich potravin jsou pečlivě vybíráni. Většina je místních, například lyofilizované (mrazem sušené) jahody v naší granole, proteinu a jahodové tyčince pochází přímo z naší rodinné jahodárny v Sedlčánkách, která se hrdě pyšní již 29 ti letými zkušenostmi s pěstováním ovoce a zeleniny."

Kristýna Sixtová - výživová poradkyně, koučka, milovnice vědomého ženství a přírody

,,Tvrdím, že není většího daru, než čas, který investujeme sami do sebe, protože jsme se sebou neustále, každou vteřinou za každých situací, proto je dobré být se sebou opravdu spokojený. Je důležité vnímat své pocity a postupně se tak v životě dostávat tam kam potřebujete, ať už je váš cíl jakýkoliv. Svého času jsem spíše psychologem, než výživovým poradcem. Obrací se na mě dívky a ženy s tak nízkým sebevědomím až je mi z toho smutno. Jsou to dívky a ženy, které něčí poznámka či negativní zážitek z dospívání nebo vztahu ranili tak moc, že se z toho nikdy nevzpamatovaly. Jsou to dívky, které shazují jejich vlastní kamarádky, dokonce i jejich vlastní rodiče. Podkopávají jim nohy za to, že se snaží zhubnout nebo něčeho dosáhnout a mají narážky na jejich postavy. Ženy, kterým se partneři vysmívají za kila navíc a upozorňují na jejich nedostatky. Obrací se na mě ženy s krásnými postavami, které o sobě tvrdí, že krásné postavy nemají, hlídají si svůj příjem kalorií tak moc, že už nemají radost z jídla, mají z něho panickou hrůzu. Obrací se na mě ženy, které si myslí, že když nebudou jíst, tak zhubnou. Stravují se pod hodnotu svého bazálního metabolismu, přicházejí o menstruaci a často tak i o možnost mít někdy děti. Tohle všechno se děje a já chci, abyste věděli, že tohle není v pořádku.  Diety, hladovění ani sebetrýzeň nemá nic společného se zdravým stylem života."

Více informací o službách, recenze a proměny klientů naleznete na www.sixfitness.cz .

Pro více informací piště na: info@sixfitness.cz

SixFitness tréninkové plány na doma i do posilovny
Kristýna Sixtová je také autorkou bestssellerů tréninkových plánů Booty plánu, Body plánu a Bikini power.

S jejími plány procvičíte celé tělo, zlepšíte svou sílu a kondici. Naleznete v nich užitečné rady a tipy, budete se s nimi učit disciplíně, sebelásce a v neposlední řadě v nich načerpáte i tolik potřebnou motivaci! Knihy a Služby (sixfitness-shop.cz)

Kristýna své ženství pravidelně prezentuje také na svém Instagramu, kde ji sleduje již přes 155 tisíc fanoušků.
Instagram: Kristýna Sixtová (@kristyna_sixtova) • Fotky a videa na Instagramu