Vyzkoušejte jedinečné produkty přírodní značky TIENS založené na tisíci letech zkušeností

13.05.2023

Zdraví je základem rozvoje každého jedince. Nejsme-li zdravi, vše ostatní ztrácí smysl. Péče o zdraví je zvláště důležitá pro moderního dověka, u nějž si hekticky pracovní i osobní život, nesprávné stravovací návyky a životní styl i duševní stres vybiraji svou dan.Čína má za sebou pět tisíc let vývoje jedinečné zdravotní kultury a my dnes můžeme její poznatky uzpůsobit současnému životu. I díky nim můžeme zlepšit své zdraví i krásu.

Česnek a Reishi:

Černý česnek a reishi přispívají k posílení přirozené imunity organismu, účinně podporují správné trávení, udržují zdravou funkci dýchacího systému a podporují detoxikaci od těžkých kovů.

Vodíková voda ve spreji:

Voda je klíčovou složkou pokožky. Tvoří asi 65 % kožní tkáně. Každá kožní buňka je závislá na vodě. Od mechanismu zajišťujícího ochrannou bariéru proti infekcím a odstraňování toxinů, přes prevenci úbytku vlhkosti a regulaci tělesné teploty, je správná hydratace a výživa pokožky klíčovými prvky pro udržení těla zdravého, silného a mladistvého.

Antilipidový čaj:

TIENS Antilipidový čaj je směs bylin, která obsahuje gynostemma. Číňané jí také říkají Jižní ženšen a v Číně je po staletí považována za zázračnou bylinu. Říká se, že tuto směs poprvé použil císař Qin Shi Huang, z dynastie Čchin, který ocenil její pozitivní účinky na tělo.

Beauty Duo:

TIENS Beauty Duo je kombinací čínského bylinářství, vědy, jedinečného know-how a patentovaných technologií. Unikátní kombinace vitamínů, stopových prvků, extraktu ze zeleného čaje a pupalkového oleje má nejen pozitivní vliv na náš vzhled, ale také chrání naše buňky před oxidačním stresem.

www.tiens.cz