Vždy šik! Doma, na dovolené i v kanceláři

23.11.2023

Francouzské napařovače SteamOne jsou lehké, ergonomické a především výkonné. A Francouzi ví, proč jsou jedničkou v úpravě oděvů párou, vždyť právě Francie je matka módy.

Místo nepopulárního žehlení můžete snadno a rychle vyhladit pomačkané oblečení několika tahy prostou silou páry. Buďte vždy šik a upravené. A nejde jen o vzhled oblečení. Pára zbaví textil i nepříjemných pachů a zničí v něm 99,99 % všech virů, bakterií a zárodků.

Užitečným pomocníkem nejen při cestování je napařovač oděvů SteamOne. Určitě jej nezapomeňte zabalit do kufru, ať už jedete kamkoliv, třeba i na dovolenou. Pára je výborným pomocníkem. Oděvy upravujete přímo na ramínku a v pohodlné pozici, nepotřebujete k tomu žádné žehlicí prkno, ale jenom obyčejné ramínko. A košile? Jejich žehlení vás se SteamOne začne možná i bavit.

Jak žehlit rychle, šetrně a zároveň oděvy dezinfikovat?

Stačí pouhá jedna minuta a můžete žehlit. Napařovače SteamOne nevyžadují dlouhé nahřívání a téměř okamžitě jsou připraveny k šetrnému žehlení i těch nejjemnějších tkanin. Napařovací metoda žehlení nejenže perfektně vyrovnává záhyby všech typů oděvů, ale také odstraňuje pachy a dezinfikuje látku. Celý proces probíhá na ramínku, které je u vybraných modelů i jejich součástí, a vy tak nemusíte stát shrbení nad žehlicím prknem.

Napařovače SteamOne se hodí na všechno

Napařovače SteamOne toho zvládnou mnohem víc než klasická žehlička. Dobře vyžehlí hrubé materiály, ale něžně narovnají i jemné a delikátní látky. Díky tomu, že pracují ve vertikální poloze, se perfektně hodí rovněž na péči o záclony a závěsy, SteamOne tedy využijete nejen při cestování, ale budete mít výkonného pomocníka i na doma.

Dezinfekce a odstranění pachů během chvilky

SteamOne také využijete na okamžité vydezinfikování svrchních oděvů po návratu domů nebo do hotelového pokoje. Ušetříte si tedy čas s praním a nemusíte používat ani žádné chemické prostředky. Na všechno stačí pára, kterou SteamOne generuje. Pára vaše oblečení navíc rychle zbaví nepříjemného pachu cigaret nebo odér z restaurace.

Jak napařovače SteamOne fungují?

Napařovače SteamOne produkují páru s teplotou 98 °C konstantně – parní výstup je tedy stálý. Současně se nemusíte bát rozžhavené plochy, o kterou byste se popálili nebo s ní poškodili látku. Žádnou takovou plochu napařovače SteamOne nemají a lze s nimi ošetřit i choulostivé materiály včetně hedvábí či saténu.

Více na www.steamone.cz