Vzpomínka je nejkrásnější dárek

13.10.2022

Nejspíš s námi budete souhlasit, že nejlepším dárkem jsou krásné vzpomínky na chvíle, kdy jsme byli šťastní. Vzpomínky však časem blednou, a stávají se dávnou historií. I tak krásné chvíle, jako narození miminka nebo svatba, se časem stanou pouze mlhavou vzpomínkou.

Nyní si však můžete šťastné okamžiky doslova zakonzervovat v čase a pomocí odlévacích sad si můžete vyrobit naprosto detailní 3D odlitek maličké ručičky nebo nožičky vašeho čerstvě narozeného miminka nebo originální kompozice rukou celé rodiny, které vaše odlitky posunou na vyšší úroveň.

Jakou kompozici pro 3D odlitek zvolit

Velice oblíbená je například kompozice spojených rukou nevěsty a ženicha se snubními prsteny, ruku dospělých dětí s jejich rodiči či prarodiči, kdy jsou tyto 3D odlitky často dělány jako připomínka skutečného pouta mezi dvěma lidmi. S většími rodinnými sadami si poté můžete vytvořit skulpturu spojených rukou celé rodiny, nebo 3D odlitek tlapky vašich domácích mazlíčků.

Jakou sadu pro odlévání vybrat

Při výběru kvalitní odlévací sady rozhodně nešlápnete vedle, pokud sáhnete po výrobcích ověřené české firmy Vzpomínkový odlitek, které můžete zakoupit na adrese www.vzpominkovyodlitek.cz Směs na odlévání je vyrobena z pružné, zdravotně nezávadné hmoty přírodního původu, která má atesty pro použití v lékařství.

Zhotovení 3D odlitku je velmi jednoduché

Zhotovit krásný 3D odlitek dokáže opravdu každý. V odlévací sadě, kterou dodává firma vzpominkovyodlitek.cz naleznete 2 sáčky se speciálními hmotami, které aktivujete jednoduchým rozmícháním ve vodě podle přiloženého návodu. Hmotu, která vytvoří pružnou odlévací formu, nalejete do nádoby a na chvíli do ní ponoříte například spojené ruce. Hmota velice rychle ztuhne a vytvoří pružnou odlévací formu, do které posléze nalejeme druhou hmotu, kterou necháme ztvrdnout.

Darujte vzpomínky

Odlitek který ze sady vytvoříte, zachovává detaily jako jsou záhyby kůže, detaily prstenů i otisky prstů. Můžete se rozhodnout, zda jej umístíte do rámečku, na podstavec, ponecháte ho v bílé barvě, nebo natřete speciálními barvami, díky čemuž pak odlitek vypadá jako ze zlata či bronzu. Návody na barvení, barvy a sady s rámečky jsou také k dispozici na stránce výrobce. 3D odlitky jsou skvělým dárkem pro rodiče, babičky i děti.

Video zde