Wellness & spa hotel Augustiniánský dům místo, které léčí duši…

17.10.2022

Hlavní motivy, proč si hosté vybírají Augustiniánský dům, je kombinace výborné gastronomie a originálního wellness konceptu. Restaurace Symfonie nabízí gastro zážitky nejen hotelovým, ale i neubytovaným hostům, kteří si u nás chtějí užít dobrý oběd nebo 3 chodové večerní menu. Těší nás, že v soutěži TOP LIFE CZECH se nám opakovaně podařilo obhájit 2 Zlaté lvy, hodnotící kvalitu českých restaurací, kteří potvrzují vrcholnou gastronomii.

Mezi základní pilíře současně patří wellness koncept, který pravidelně rozvíjíme a investujeme do něj mnoho úsilí.

Hlubší myšlenkou našeho hotelu je tzv. Wellness retreat centre, který zahrnuje meditační jurtu, Zahradu 6 smyslů, relaxační a meditační zóny v zahradě a přilehlém lesíku, kde můžou hosté pečovat i o svou duši. Myšlenka wellness je tedy přenesena i do zahrady, kde se člověk může zaměřit na své smysly a začít vnímat venkovní i vnitřní svět pomocí pocitů.

Součástí wellness centra je samozřejmě několik typů saun a parních lázní, bazén, whirlpool, originální masáže a rituály. Mezi nejoblíbenější patří Augustiniánská masáž nebo masáž Sv. Tomáše.

Novinkou je venkovní koupací jezírko, jehož součástí jsou 3 relaxační mola, slunná opalovací louka a spousta odpočinkových zón s lehátky, kde můžete prožít svou dokonalou relaxaci. V chladnějším období, třeba po saunových rituálech, můžete začít s ochlazováním.

Meditační jurta

Velmi vyhledávaná je meditační jurta, která nabízí originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sám sebe. Účelem jurty je se zastavit, zaměřit se například na vědomé dýchání, nalezení duševní rovnováhy a především na svůj vnitřní svět. V přeneseném slova smyslu, lze jurtu chápat jako "chrám ticha", kde kromě práskání dřeva v krbu, můžete vnímat zpěv ptáků a šumění stromů. Myšlenka jurty vznikla ve spolupráci s paní Leonou Borákovou Kling.

Zážitky, jako originální dárek!

Pokud přemýšlíte o originálním dárku pro své přátele a blízké, doporučujeme Vám vybrat si některý z našich TOP 5 nejprodávanějších voucherů.

Prostřednictvím hotelového e-shopu www.augustian-life.cz si můžete vybrat dárek podle svých představ. Nejčastěji se jedná o zážitky v restauraci, společně Augustiniánskými masážemi a rituály. Bestsellerem posledních let jsou však wellness pobyty.

Tip na leden-březen: Při rezervaci wellnes pobytu v období 23.1.-30.3.2023 (ne-čt), získáte jako dárek láhev italského vína Primitivo v hodnotě 790 Kč.

Roman Taťák, Sales & Marketing Director

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům****S A. Václavíka 241, 763 26 Luhačovice,

Tel: +420 577 113 666 www.augustian.cz