Westwing slaví 10. narozeniny!

26.08.2021

Máme za sebou 10 let opravdové lásky k designu, trendům a Vaše domovy se díky tomu stávají ještě krásnější.

Milujeme se dělit naší radostí s ostatními, a proto při této výjimečné příležitosti vznikla narozeninová kolekce Capsule. "Naše narozeninová kolekce Capsule, s nepravidelnými barevnými odstíny, září vlastním světlem, jako malé umělecké dílo. Kdo z nás u příležitosti oslav nemyslí na dárky? Z tohoto důvodu jsme vybrali nádobí, sklo, vázy, vonné svíčky, polštáře a deky, které jsou ideálními dárky ", říká Alexandra Tobler, kreativní ředitelka Westwing Collection.

Westwing chce oslavit 10. výročí spolu se zákazníky, milovníky designu a pozvat je na narozeninový víkend speciálních nabídek na Westwing.cz & Westwingnow.cz, který se uskuteční ve dnech 28. - 29. 8. 2021.

WestwingNow je interiérový e-shop se stálou nabídkou výrobků. Najdete v něm unikátní výrobky nejlepších evropských, ale i světových značek seřazených podle kategorií. Díky tomu najdete konkrétní výrobek, který hledáte pohodlně a rychle. A co víc, většinu výrobků od nás obdržíte ve velmi krátkém čase - 4-7 dní!

Samozřejmě na WestwingNow máme pro vás velké množství inspirací - v sekci "Shop the look" najdete hotové místnosti, které pro vás připravili naši interiéroví designéři. Přejeme vám hodně zábavy při objevování a designování vašich domovů!