Womanizer - dokonalý dárek pro ženu

08.02.2023

Orgasmus je velmi příjemný a pro spokojený život ženy velmi důležitý. Cesta k orgasmu ženy je ale obvykle delší a složitější než u muže. Ženy potřebují více času, trpělivosti a někdy i úplně specifickou stimulaci. Naštěstí existuje spousta erotických hraček, které k vytouženým orgasmům ženě pomohou a ta nejzajímavější a nejspolehlivější je stimulátor klitorisu Womanizer.

Za minutu na vrcholu

Womanizer stimuluje klitoris jiným způsobem než všechny běžné pomůcky. Pleasure Air ™ je patentovaná technologie, která zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících vzduchových vln. Womanizer zlehka nasaje klitoris a pak jej bezdotykově a jemně stimuluje. Jeho heslo zní: Za minutu na vrcholu! Dosud nejluxusnějším Womanizerem je Premium 2.

Orgasmus všem ženám

My víme, že právo na orgasmus má každá žena. Womanizer pomáhá dosahovat orgasmu i ženám, které s jeho dosažením měly potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Pomáhá vracet chuť na sex a je naprosto jedinečný. Ženy, které si užívají sex plnými doušky na něj také nedají dopustit. Dostává jejich prožitky a sexualitu na vyšší úroveň a většina z nich díky Womanizeru dosahuje několikanásobných orgasmů. Zkušenější ženy si dopřávají orgasmy s Womanizerem Duo 2, který zajišťuje vnitřní a vnější stimulaci současně.

Extáze bodu G

Už tak dokonalý Womanizer přichází s úplnou novinkou, která vám vyrazí dech. Womanizer OG používá technologii Pleasure Air na bod G. Orgasmus bodu G je jedinečný zážitek. Dosažení vyžaduje trochu času a péče, ale výsledné vyvrcholení je velmi uspokojivé a zcela odlišné od všeho, co jste zažily. Womanizer OG je prostředníkem k novým pocitům, nástrojem pro odvážné a otevřené ke zcela nového typu potěšení. Nenechte si ujít tuto dokonalou erotickou hračku, která vám dopřeje jedinečný zážitek a pocit slasti.

Milování s Womanizerem

Womanizer je skvělý v tom, že se dá použít i při milování. Je spousta milostných poloh, kdy můžete stimulátor klitorisu přiložit. Ať už jej budete mít v ruce vy nebo partner, je skvělé, že tady ta možnost je a vy si můžete užít více vzrušení a více orgasmů.