Womanizer: Láska od prvního pulsu

02.02.2022

Nejdelším sexuálním vztahem, který v životě máme, je vztah sám se sebou. Poznávání vlastního těla má klíčový dopad na to, jak budeme schopni prožívat a užívat si i párový sex. Zvláště tehdy, pokud chceme prožívat intenzivní a dechberoucí orgasmy a slastná uvolnění. U většiny žen je klíčem k orgasmu stimulace klitorisu. A nejspolehlivějším pomocníkem na cestě do orgasmických výšin je... Womanizer.

Proč právě Womanizer?

Womanizer je jedinečná erotická pomůcka s revoluční patentovanou technologií pro bezdotykovou stimulaci klitorisu. Pulsující tlakové vlny stimulují klitoris citlivě a zároveň intenzivně podle toho, jak si samy nastavíte. Vzrušení z pravidelného střídání jemného nasátí, uvolnění a přítlaku roste s každou vteřinou a brzy se dostaví výbuch slasti často do té doby nepoznaný. A protože použití Womanizeru nevede ani ke znecitlivění, ani k přecitlivělosti klitorisu, lze jej s úspěchem použít vícekrát za sebou pro nácvik vícenásobného vyvrcholení. Takže proto!

K čemu mi bude Womanizer, když mám partnera?

Erotické pomůcky zdaleka nejsou určeny jen pro osamělé, nejsou primárně náhražkou partnera. Jsou často rozšířením stávajících párových aktivit a jejich obohacením o nové, intenzivní prožitky u obou zúčastněných. Womanizer umí při párových hrátkách být úžasným pomocníkem nejen pro ženu, ale i pro jejího partnera. Její vzrušení se projeví lepší lubrikací, silné orgastické stahy zase stimulují muže, nemusí se stresovat délkou své výdrže, a navíc bude mít doma ženu o poznání spokojenější. Sám si může vyzkoušet kouzlo pulsací na špičce žaludu, na uzdičce nebo na svých bradavkách. Pro pány, kterým Womanizer učaruje, máme skvělou zprávu: Stejná technologie Air Pleasure je použita u luxusního masturbátoru Arcwave Ion.

Jak se Womanizer používá?

Velmi snadno. Stačí od sebe jemně odtáhnout velké stydké pysky, Womanizer přiložit na klitoris a zapnout. Hladká silikonová násadka (hubička) obklopí klitoris a vy se necháte unášet na vlnách rozkoše. Je na vás, zda jej použijete vleže na zádech, vleže na břiše, vsedě, vestoje, vkleče nebo třeba během sprchování či koupele ve vaně. Pokud chcete použít kvalitní lubrikační gel, můžete. Pokud nechcete, nemusíte, je to zcela na vás.

Chci svůj Womanizer

Dokonalou pomůcku pro uvolnění, odplavení stresu a uvolnění napětí můžeme mít vždy po ruce, stačí zajít do kterékoli prodejny Erotic City nebo si svůj Womanizer vybrat z nabídky e-shopu a nechat si jej diskrétně doručit až domů.