WONDER TECHNOLOGY – Budoucnost estetiky

17.05.2023

S Alenou Jírů, majitelkou Body & Care Clinic s. r. o., s níž je spojena značka estetických přístrojů Wonder, jsme hovořili o tom, proč si ji pro spolupráci získala právě tato španělská značka a co u ní klienti nejčastěji hledají.

Jako majitelka kosmetického salonu vím, co u nás klienti v oblasti péče o tělo nejčastěji hledají. Téměř všichni chtějí zlepšit svoji postu s vynaložením minimálního úsilí. To je prostě fakt. V našem salonu máme opravdu mnoho kvalitních přístrojů a všechny mají společnou jednu věc – řeší pouze jedinou problematiku u klienta. Takže máme zvlášť přístroj na celulitidu, zvlášť na redukci tuku, zvlášť na zpevnění atd. No a pak se na trhu zjevil zázrak jménem Wonder a já jsem okamžitě poznala, že jde o zcela mimořádný přístroj a věděla jsem, že tuto technologii chci mít.

Můžete mít 6 různých přístrojů, nebo prostě můžete mít Wonder, protože ten řeší kompletní problematiku: redukuje tuk, a to i ten viscerální, zlepšuje vzhled pokožky, protože vyhlazuje celulitidu a strie, posiluje pánevní dno, a hlavně, a to především buduje svalovou hmotu, a tím pádem i zrychluje metabolismus. Když si k tomu přičtete bonusy, jakože ošetření celého těla trvá jen 25 minut a počet svalových kontrakcí je 52.000 a stačí jedno ošetření týdně a ležíte u toho na lehátku a efekt je opravdu viditelný a měřitelný na celém těle, a to u všech klientů…WAU! Takový přístroj je opravdu jen ten jeden.

Alena Jírů
Alena Jírů

A kteří klienti nejčastěji využívají přístroj Wonder? Je například vhodný i pro muže?

Výhodou technologie Wonder je to, že na přístroj může v podstatě každý od 18 let nahoru, samozřejmě pokud nemá nějakou zásadní kontraindikaci k tomuto ošetření. Nejčastější klientelu pochopitelně tvoří ženy ve středním věku, které s ohledem na vytížení v práci i v domácnosti nemají tolik energie běhat po fitness centrech a Wonder je pro ně jednoduše snazší cesta k pěkné postavě. No a pak tady máme vytížené muže, kteří chtějí primárně šetřit svůj čas a budovat svalovou hmotu. Velké výsledky jsou i u starších klientů kolem 60 let věku, a je také nepopiratelným faktem, že cvičení a svalová hmota pomáhá prevenci onemocnění pohybového aparátu. Máme také mnoho klientek, které si pochvalují zpevnění svalů pánevního dna a zmírnění potíží s tím souvisejících. Osobně považuji technologii Wonder za budoucnost neinvazivní estetiky.

Za jak dlouho se klient pomocí přístroje Wonder dostane do formy?

To dost záleží na tom, v jakém stavu k nám klient přijde a jaká má očekávání. Každá postava je jiná a každý má jiné představy, nebo i možnosti, kam až se chce dostat. Klient s nadváhou očekává redukci tuku a zpevnění svalů, klientka s celulitidou ji chce zmírnit a třeba vyrýsovat svaly a zpevnit nohy a hubená klientka chce nárůst svalové hmoty. Všichni jsme jedineční a pro všechny je tu možnost, jak dosáhnout s technologií Wonder vysněného cíle, díky unikátnímu výběru jednotlivých programů a individuálního nastavení. Zpravidla po prvním ošetření už každý cítí na svém těle rozdíl. Ono těch 25 minut na Wondru odpovídá 3 až 5 hodinám silového tréninku, a když si to představíte, tak je jasné, že to na těle musí být znát. Do začátku doporučujeme každému balíček 8 ošetření, protože ze zkušenosti víme, že takto má klient opravdu viditelný efekt.

Jak dlouho po kúře ošetření Wonder vydrží efekt?

Tak to je úplně jednoduché. Dostanete se do lepší formy a většinou v ní chcete zůstat! Takže možnosti jsou jasné. Buďto se začnete hýbat a něco pravidelně dělat, nebo se Vám nechce a pokračujete ve Wondru dále. Z mnoha důvodů: čas, výsledky, lenost. Každý má svůj balíček důvodů. Většina klientů pokračuje dále ve Wondru, protože to je prostě závislost a viditelné výsledky den za dnem. Když se podíváte na naše sociální sítě Wonder Technology CZ/SK, uvidíte doslova desítky úžasných proměn klientů z celého světa!

Wonder máte jen u Vás v salonu nebo ho najdeme i někde jinde?

V současné době je Wonder již na mnoha místech v České a Slovenské republice a další obchodní partneři přibývají den za dnem. Protože jsem zároveň exkluzivní distributor Wonder Technology, mám z toho velkou radost. Pomáháme našim obchodním partnerům realizovat vlastní Wonder studia. Na našich webových stránkách najdete kontakty na všechny obchodní partnery. Cože? U Vás ještě Wonder není? Možná nové Wonder studio čeká právě na Vás!

Alena Jírů

WONDER TECHNOLOGY

www.wonder-technology.cz