Ryze český výrobce designového nábytku

08.08.2022

Jmenuji se Petr Indy Traup a v roce 2020 jsem na úpatí Lužických hor s přítelkyní založil malou firmu, která vyrábí ryze český nábytek v moderní designové kombinaci kov/dřevo. Mottem firmy je: "Nábytek, který potřebujete, pro domov, který chcete". A toho se snažíme držet. Ocelové profily z Ostravska, dřevo z našich lesů, neotřelý design a poctivá práce dá dohromady výrobek, který Vám bude sloužit po dlouhá léta.

Pevně věřím, že Vás práce musí bavit, jinak Vás časem umoří. Mě u STEELINu baví to, že vidím jasný výsledek své práce a ta interakce s klienty. Není neobvyklé, že nám klientka zašle fotky svého interiéru, popíše představu a společně s Marťou, která má ten ženský jemnocit, potom ladíme produkt tak, aby naší klientce přesně zapadl do koncepce. A když potom slyšíte nebo čtete slova chvály na svou adresu.... to Vás pak nabije chutí a elánem na další měsíc!

Jako všichni se teď potýkáme s enormním růstem cen. Pominu-li energie, tak za ty dva roky nám třeba jen u kovových materiálů vzrostl vstup o více než 100 %. Přesto se ale naše ceny na shopu snažíme držet, v porovnatelném zboží, nejnižší na trhu. Musíme hledat úspory u sebe, být efektivnější a lepší.

Naším bestsellerem jsou určitě hodiny S-CLOCK. Vyrábíme je hned v několika modifikacích a staly se tak úspěšné, že jsme byli nuceni zaregistrovat si průmyslový vzor, protože se objevily firmy, které chtěly náš design kopírovat.

Unikátní design je to, na čem si zakládáme. Jídelní nebo konferenční stůl, který bude mít podnoží dva čtverce, či obdélníky, najdete u X firem, ale u nás ne. My chceme jít cestou vlastního designu, tedy nekopírujeme a ctíme právo duševního vlastnictví.

Pakliže Vás zajímá dění ve firmě a plány do budoucna, tak doporučuji sledovat sociální sítě STEELIN. Stabilizace firmy je už úspěšně za námi a nyní se chceme více zaměřit na to, co nás baví, což je tvorba nového, neotřelého designu. Mohu prozradit, že chystáme zcela novou originální kolekci nábytku. Bude se vyznačovat určitou lehkostí a vzdušností. Prvním zástupcem jsou již nyní hodiny S-CLOCK ve verzi Slim.

www.steelin.cz