www.swerte.cz …domov je místo, kde začíná Váš příběh…

10.09.2021

Vyberte si ze široké nabídky klasického i RETRO nábytku. Retro je IN, v podobě dánského nábytku. Dětské pokojíčky, ložnice, sedačky, kuchyně, bytové doplňky a dekorace. V dekoracích najdete spousty originálních, nápaditých dárků pro vaše blízké.

To musíte mít. Novinka na trhu, litinové hrnce v moderním barevném provedení modré, červené, zelené, které oživí a rozveselí každou kuchyň. Nerezové, litinové a granitové nádobí a doplňky pro vaši kuchyň.

Radost z vaření, přípravy kávy, čaje, servírování, i trochu nostalgie v podobě klasického porcelánu, skleniček na víno s kamínky Swarovski.

Originální netradiční handmade povlečení z přírodních materiálů v luxusní vzhledu. Romantické svatební sety, pro nezapomenutelné chvíle svatební noci. Deky pro zahřátí v chladném a sychravém počasí a bytové doplňky. Originální dekorační polštáře.

Domov není jen místo, je to také pocit.. Pro vytváření rodinné pohody, posezení s přáteli, relaxace a odpočinku, patří výborná káva čerstvá přímo z rodinné pražírny. Vyzkoušejte kávu arabiku, robustu z každého koutku světa, blahodárný účinek zelené kávy na váš organismu. 

Užijte si chvilky se svými dětmi....krásné dřevěné hračky, které nikdy neztratí své kouzlo a dědí se z generace na generaci.

BIO a přírodní kosmetika a drogerie, pro úklid a zkrášlení těla různých značek. Šetrná k vašemu domovu, prostředí a tělu.