Žádný skalpel, ale liftingový protokol Dr. Spiller vrátí zpět povadlou, unavenou pleť i sebevědomí vašich klientů zpět do rovnováhy.

20.03.2023

V současné době už nemusí být problém, jak pečovat o pokožku vašich zákazníků tak, aby vypadala zdravě a odpočatě. Aby po ošetření působila mladistvě, byla vypjatá a vyhlazená. Aby ošetření mělo okamžitý efekt a dalo se absolvovat těsně před důležitou akcí, na kterou se zrovna chystáte. Anebo jako rychlá pomoc po náročném dni v kanceláři, kdy padáte únavou a možná i nevyspáním, případně při častém cestování letadlem a rychlém střídaní časových zón.

Vyzkoušejte Aloe Vera Skin Lift Protokol značky Dr. Spiller s okamžitě viditelným efektem. Nabídne vám totiž odpověď na všechny shora zmíněné požadavky bez nutnosti invazivního zákroku na klinice estetické chirurgie.

Kosmetické přípravky Dr. Spiller jsou vyráběny na bázi křišťálově čisté vody z ekologicky čisté přírodní oblasti Bavorských Alp. Základem, který se stal progresivním objevem značky, je HY-TEC™ Emulsion System, unikátní, patentovaná emulze, která reprodukuje strukturální vlastnosti pokožky díky obnovování integrity hydrolipidové vrstvy, kompenzaci nedostatku lipidů a zpětnému nabytí rovnováhy vody v pokožce. Tím zachovává její přirozenou funkčnost. Tato emulze je obsažena v každém jednotlivém přípravku značky se šedesátiletou zkušeností ve výrobě kosmetických přípravků. Dr. Spiller úspěšně kombinuje nejnovější technologie, vědecký výzkum a principy biomimetiky. To značce umožňuje vytvářet přírodní kosmetiku s vysokou účinností.

V současné době do kosmetických salonů často přicházejí lidé s problémy prvních projevů stárnutí, s povadlou pletí bez jasného obrysu obličeje. K nejžádanějším patří tedy ta ošetření, která omlazují, vyhlazují a také sjednocují barvu pokožky. Pro veškeré tyto problémy má Dr. Spiller řešení, a sice aplikaci svého nechirurgického Aloe Vera Skin Lift Protokolu.Díky aktivním složkám aloe vera a kaolinové hlíně procedura dodá obličeji jasný obrys, zlepší kožní turgor a zajistí zvláště výrazný zpevňující a regenerační účinek, který je viditelný ihned po ošetření. Zralé pleti navrátí její pružnost, eliminuje viditelné projevy stárnutí, zajistí prevenci prvních příznaků stárnutí a dodá jí dlouhotrvající hydrataci. Pleť bude působit zdravě, vypjatě a vyhlazeně. Jemné vrásky zmizí a ty hlubší budou méně výrazné. Navíc lze postup uplatnit jako víkendovou proceduru a hodí se také pro pleť citlivou.

Celé ošetření se skládá z několika jednoduchých kroků.

Nejprve je třeba odlíčit oči dvoufázovým odličovačem Eye Make-Up Remover, který nejen odstraní i voděodolný oční make-up, ale díky pantenolu také působí na regeneraci a růst řas. Poté naneseme na obličej, krk a dekolt čisticí gel pro jemné a šetrné čištění pleti Aloe Vera Cleansing Gel, jemně vmasírujeme a očistíme jednotlivé partie. Celá procedura odličování pokožku účinně detoxikuje a hydratuje.
Následně budeme pleť tonizovat pomocí vatových tamponů navlhčených tonikem Sensitive Toner with Aloe, které obnovuje pH pokožky, aniž by ji vysušoval.Tonikum zároveň otevře v pokožce póry pro dobré vstřebávání následných přípravků. Pro zesílení účinku, velkolepý vzhled na důležité akci nebo jako záchranu při náročném dni v kanceláři aplikujeme ampulový koncentrát Instant Effect-Beauty оf Nature s kyselinou hyaluronovou. V dalším kroku je třeba připravit směs ze 4 g Aloe Vera Skin Lift Powder se 4 ml Alpine Aloe Gel a tuto masku nanést štětcem v tenké vrstvě od středu obličeje směrem k okrajům, s výjimkou oblasti očí a rtů. Nechá se působit 20 minut. Maska zklidňuje a napíná pokožku, zlepšuje mikrocirkulaci, zlepšuje lymfatickou drenáž, účinně vyhlazuje vrásky, zpevňuje tkáně a koriguje kontury obličeje. Vysoký obsah extraktu z aloe vera zajišťuje dlouhodobou hydrataci pokožky, posiluje imunitu a zlepšuje přirozenou regeneraci pokožky.

Na zaschlou masku naneseme 4 ml Alpine Aloe Gel a jemně vmasírujeme až do změknutí masky. Následně masku odstraníme vlhkým ručníkem nebo houbičkou navlhčenou ve vodě a pleť tonizujeme pomocí vatových tamponů navlhčených Sensitive Toner with Aloe. Ke konci aplikujeme lehkými masážními pohyby Eye Contour Cream určený pro péči o pleť kolem očí. Posledním krokem je vmasírování hydratačního krému Royal Jelly Cream na bázi mateří kašičky, který hydratuje a zklidňuje pokožku, podporuje metabolický
systém a obnovuje rovnováhu pleti. Dodá jí zářivý a svěží vzhled.

Jednotlivé kroky celého postupu na sebe logicky navazují, je třeba dodržet jejich sled a zároveň žádný z kroků nevynechat. Jedině tak se zaručí perfektní účinnost celé procedury.

Jednou z velkých výhod značky je právě fakt, že má jednotlivá ošetření propracovaná do detailu v konkrétních protokolech, konkrétní ošetření na konkrétní problém, a to je také důvodem, proč jsou ve výsledku ošetření tak účinná. Právě tato skutečnost je na způsobu uvažování Dr. Spiller odlišná od ostatních značek - v její preciznosti, vlastním výzkumu a výrobě a synergií s přírodou.

Působit neodolatelně na důležité události a zdravě při každodenních pracovních povinnostech už nemusí být díky přípravkům Dr. Spiller problém. Wow efektu díky Protokolu Aloe Vera Skin Lift si navíc užijete bez bolesti a nepohodlí invazivního zákroku.

Kosmetoložky velmi často volí produkty Dr. Spiller oceněné v současné době 17 cenami na mezinárodních soutěžích a certifikované v Evropě, Japonsku a USA. Nesporně pro jejich vysokou účinnost a viditelný výsledek.

Pro objednávku ukázky provedení protokolu procedury přímo ve Vašem salonu kontaktujte, prosím, oficiálního distributora značky Dr. Spiller!

V Česku je německá značka biomimetické kosmetiky Dr. Spiller zastoupena oficiálním distributorem TOTIS Pharma, který ji již šest let zastupuje i v dalších evropských zemích.

Pro více informací nebo objednání kosmetiky kontaktujte výhradního distributora na email: info@totispharma.com
www.totispharma.com
https://www.instagram.com/totis_pharma_cesko_slovensko/
https://www.facebook.com/totis.pharma.cesko.and.slovensko