Zamilované čtení pro romantické duše

30.01.2024

Být zamilovaný je krásný a povznášející pocit. A být druhou osobou milován dodává našemu životu nepopsatelný pocit štěstí. Každý ve svém životě potřebujeme notnou dávku romantiky – ať už od svého partnera, či skrze knižní hrdiny, které si otočením první stránky zveme do svých srdcí.

Jeden polibek může všechno změnit

Louisa touží po muži, který by ji zaujal nejen na tanečním parketu. Po muži světaznalém, dobrodružném a vášnivém. Když potká Gideona, vévodu z Rothwellu, přitažlivost mezi nimi je naprosto jasná. Následují projížďky za úsvitu, valčíky za soumraku i zakázané polibky a Louisa si je jistá, že ji požádá o ruku. Jenže muž jejích snů není tím, za koho jej považuje a co si má mladá dáma počít?

Začalo to polibkem (Cosmopolis, 2024) je již třetí díl ze série o rodině Worthingtonových, který čtenářkám přináší únik z reality a chvilku pohody.

Domov může být, kdekoli zastavíte

Rosie žije svůj vysněný sen. Jenže ten se zhroutí ve chvíli, kdy se jednoho dne vrátí domů, kde najde sbalené kufry svého manžela, který ji opouští kvůli jiné ženě. Zlomené srdce a žal se rozhodne utopit ve skleničce (nebo tří) vína a v tomto alkoholovém opojení koupí zářivě růžový karavan a nový sen je na světě. Procestovat Anglii křížem krážem v Pojízdné čajovně splněných snů (Cosmopolis, 2024), která sice nezíská michelinské hvězdy, ale zato srdce mnoha lidí.

I ti největší hříšníci si zaslouží šťastný konec…

Ležely jim u nohou ty nejkrásnější ženy světa, ale oni chtěli jenom tu pravou. Ačkoliv by to málokdo čekal, všichni bratři Milesovi stanuli před oltářem. To, že nosí prstýnek, však neznamená, že jsou jejich životy nudnější a noci klidnější. Naopak.

A co bylo dál (Metafora, 2024), závěr eroticko-romantické série od T. L. Swanové vám dopřeje nemnoho šťastných chvil a potěšení.

Knihy můžete zakoupit u svých knihkupců nebo na e-shopu grada.cz.