Zapomeňte na standardní prezenty po stromeček. IN jsou dárky, které zlepšují zdraví

11.11.2021

Vánoční období a čas obdarovávání je za dveřmi a všichni si začínáme pomalu, ale jistě lámat hlavu nad výběrem dokonalého dárku pro někoho, komu chceme udělat radost. Přemýšlíte nad výměnou standardních prézentů za něco originálnějšího? Za něco, co se nebude jen povalovat v šatníku, popřípadě na poličce, ale co dotyčný maximálně ocení a efektivně využije? Zkusili jste už darovat po vánoční stromek zdraví?

Výběr správného dárku pro blízké není jednoduchý a často nám lze zabrat. Každý člověk je jiný a proto je třeba při výběru zohlednit každý detail. Avšak nezoufejte, pomůžeme vám vybrat ten správný a efektivní dárek pro každého, komu jste rozhodnuti udělat radost.

Vánoční dárek pro mámu

Jaké je tajemství těch nejkrásnějších vánočních dárků pro naše mámy? Úplně jednoduché. Vánoční dárky vybíráme s láskou a myslete na to, že naše máma touží být milovaná, krásná, navždy mladá a samozřejmě stále aktivní. Už jste zkusili darovat pod stromeček mládí nebo ztracenou energii?

Mládí vyřešíte zázračným kolagenem SkinBooster, který účinně pomáhá v boji proti vráskám, oslabeným vlasům a nehtům. Tento "elixír mládí" podtrhne krásu každé ženy a zároveň pohladí i duši díky luxusnímu balení. Má unikátní přírodní a účinné složení, které nemá konkurenci. Neobsahuje jen kolagen, ale také látky jako elastin, keratin, ceramidy, přírodní zvlhčovač - kyselinu hyaluronovou a vitamíny C a B. Právě tyto látky jsou potřebné pro krásnou a mladou pleť.

Vánoční dárek pro kafé fanynky

Vybíráte dárek pro dámu a vzpomněli jste si, že má ráda kávu? A co takhle jí dopřát, aby se na každý jeden šálek nesmírně těšila, protože bude vědět, že to není jen obyčejná káva? Od Vánoc se může pochlubit, že pije kávu, která jí vyhlazuje pleť a dodává jí mladší vzhled. A každý den se bude těšit a myslet na vás při vychutnávání tohoto super nápoje. Tímto tajemným dárkem je Collagen Coffee Cream. Jedná se o unikátní kolagen do kávy, který můžete využít i jako náhradu skutečné smetany. Díky obsahu kolagenových peptidů účinně napomáhá při péči o pokožku, vlasy a nehty. A navíc je bezlaktózový. Obohacený je o MCT tuku, které nabudí mozek i tělo okamžitou energií a taurin, který reguluje vodu v těle a po kofeinu neodvodňuje.

Vánoční dárek pro vytíženou polovičku

Každý člověk je čas od času unavený. A to hlavně před Vánocemi. Myslíme o svátcích na naše polovičky? Stráví celé svátky před televizí, zda od rána do večera se nezastaví. Tak pro ty, co se nezastaví a jsou pak vyčerpány něco máme. Známe způsob, jak s únavou zatočit účinnou a udržitelnou cestou. Doplněk stravy K2 AntiAge představuje unikátní kombinaci účinných látek v denní fázi, která slouží k podpoře buněčné energie s Cordycepsem, ženšenem a koenzymem Q10. Druhá, noční fáze stimuluje očistu buněk a buněčných center energie - mitochondrií. Spolu v dokonalé souhře přispívají ke správné regeneraci a nabuzení organismu. Věnováním tohoto produktu obdarujete milovaného člověka nejen dávkou energie, vitality a zdraví, ale výsledky se odráží i na jeho pleti ve formě štěstí.

Podobně jako předchozí tip na dárek může stejný účel splnit i produkt Premium L-Carnosine , který osloví i svým unikátním účinkem. Je výhodnou volbou pro každého, kdo se nechce zatěžovat výběrem a způsobem balení dárku, jelikož jeho balení jistě pohladí zrak obdarovaného. Jeho unikátní složení s obsahem karnosinu, koenzymu Q10 a vitamínu E bojuje proti stárnutí organismu a doplňuje energii buňkám. Výběrem tohoto dárku věnujete nejen krásný dárek, ale rovněž napomůžete k opětovnému pořízení ztracené vitality a energie po celém roce.

Vánoční dárek pro prarodiče

Co by nejvíce potěšilo vaše prarodiče pod vánočním stromečkem? Věřte, že tato informace je ověřena. Starší lidé si přejí hlavně zdraví, ti náročnější i zpátky mládí. Být zdravý, mladší, lépe se cítit a hýbat se bez bolesti je snem nejednoho seniora.

Darovat vánoční dárek své babičce či dědečkovi ve formě výživového doplňku pro lepší pohyblivost a bezbolestné ranní vstávání je k nezaplacení. Váš oblíbený Gelo-3 Complex je nyní v limitovaném vánočním balení s dárkem, aby pohyb vašich milovaných víc nebolel. Unikátní kloubní výživa obsahuje hydrolyzovaný kolagen, glukosamin sulfát, vitamín C, vápník a hořčík v organické formě. Milují ho nejen důchodci, ale i sportovci a všichni, kteří touží po úlevě od bolesti při pohybu. Dopřejte svým blízkým na Vánoce bezstarostný pohyb a zdravé klouby.

Doplňky stravy jako vánoční dárek podpoří kondici, zdraví a krásu našich blízkých tam, kde je to potřeba.
Tyto a další jiné účinné produkty od Kompavy naleznete na e-shopu, v lékárnách, bio-prodejnách i ve fitness centrech. Věnováním takového zdravého a praktického dárku uděláte službu i sobě - vyhnete se přeplněným a stresujícím nákupním centrům a navíc, tento čas si ušetříte pro užívání si té pravé vánoční atmosféry. Buďte si jisti, že podporou zdraví vašich blízkých jim budete stále připomínat, že na nich myslíte, nakolik hodnotu dárků ve formě kvalitního výživového doplňku obdarování poznají později - budou zdraví, vitální a krásní.