Zářivý úsměv? Kdo by po něm netoužil…

21.12.2022

Při bělení zubů vždy spoléhejte na odborníky. Nejen, že vědí a velmi rychle poznají, v jakém stavu máte zuby, ale současně dokáží správně vybrat i vhodnou metodu bělení tak, aby váš chrup zůstal zdravý, proces bělení ho nijak nepoškodil a výsledný efekt odpovídal možnostem a představám klienta.
Zdravého úsměvu docílíte vcelku snadno, a to primárně správnou péčí o své zuby (pravidelná návštěva stomatologa a domácí péče) a docházením na pravidelnou dentální hygienu. Pokud jsou zuby a dásně zdravé, nic nebrání zuby vybělit a připojit ke zdravému úsměvu i zářivou variantu.

PURE WHITENING metoda...

Kombinovaná metoda bělení (a za nás jediná fungující) je právě Pure Whitening, která zaručuje výsledek a stálost bez ohledu na původní barvu zubů a není potřeba dodržovat žádné bílé diety.

Prvním krokem jsou dokonalé otisky zubů, podle kterých laboratoř vyrobí silikonové nosiče na bělicí gel. Klienta poté čeká domácí fáze bělení, tj. 14 po sobě jdoucích nocí s nasazenými nosiči a bělícími gely dle instrukcí dentální hygienistky. 15. den přichází na řadu ordinační bělení - finální fáze, která probíhá v ordinaci pod taktovkou speciálně vyškolené dentální hygienistky či stomatologa.

Tato metoda bělení je naprosto bezpečná. K bělení se používá peroxid vodíku (jeho účinky znali již před 100 lety) a systém Pure Whitening využívá jeho nejnižších koncentrací zcela odpovídajících legislativě EU. Bělící gely neobsahují žádné stabilizátory, konzervanty, glycerol ani jiné látky běžně v gelech obsažené. Bělení metodou Pure Whitening je k zubům šetrné, s jednoduchou pravidelnou údržbou si zachováte krásnou barvu zubů bez ohledu na to, co jíte a pijete. Výjimečně se může během bělení objevit pouze krátkodobá a přechodná citlivost zubů.Bělení zubů je primárně estetickou záležitostí, ve stomatologii je současně často využíváno i před rozsáhlými protetickými pracemi či zhotovením výplní v estetickém úseku. Zuby se před finálními korunkami a výplněmi vybělí na požadovaný odstín a protetika se již připravuje do daného odstínu, jelikož korunky ani výplně již dodatečně nevybělíte.

Pokud si přejete tedy krásný zářivý úsměv s trvalými účinky, volte bělení PURE WHITENING u nás na RP CLINIC. Sázka na jistotu pod dohledem profesionálů!V případě dotazů nás kontaktujte na: info@rpclinic.cz
Telefonicky: 211 153 603