Zastřešení bazénů již nejsou obludou na zahradě

23.04.2023
Zahradní bazén je nádherným doplňkem vaší zahrady, ale co když si ho chcete užít i v deštivých dnech nebo v noci? Pokud hledáte způsob, jak svůj bazén využít celoročně, pak je zastřešení bazénu tou správnou volbou pro vás. Poradíme Vám přinášíme několik důvodů, proč byste si měli pořídit zastřešený bazén na zahradu.

Prodloužíte si sezónu. Zastřešením bazénu se vám podaří prodloužit plaveckou sezónu, jelikož budete mít možnost koupat se i v chladných dnech. Navíc se nemusíte obávat silného větru, deště nebo dokonce sněhu, což vám umožní využívat po celý rok. Vhodnější jsou středně vysoká zastřešení, která Vám umožní volný pohyb v bazénu i při zavřeném zastřešení.

Zvýšíte bezpečnost koupání. Zastřešený bazén nabízí větší bezpečnost pro vaše děti a domácí mazlíčky, jelikož zamezí jejich pádu do vody. Díky zastřešení můžete mít jistotu, že váš bazén je bezpečný a chrání vaše blízké před nebezpečnými situacemi. Nízká a supernízká zastřešení jsou nejen plně funkční a bezpečná, ale také designová.

Pečujete o své soukromí. Zastřešením bazénu získáte více soukromí při koupání, jelikož vás nikdo nevidí z okolí. Můžete si tak užívat relaxaci a koupání v pohodlí a bez zvědavých pohledů sousedů. Moderní výplně bazénových zastřešení jsou sice průhledné, ale pro specializované firmy není problém stranu od souseda osadit poloprůhlednou dutinkovou nebo matnou výplní.

Využijete maximálně prostor. Zastřešením bazénu získáte další využitelný prostor, jelikož můžete bazén využívat jako místnost na relaxaci nebo trénink. Můžete si zde umístit lehátka, stůl s židlemi nebo dokonce tréninkové stoje. Nejvhodnějšími modely pro plné využití bazénu a jeho okolí jsou velké podchozí zastřešení.

Více než 40 modelů bazénových zastřešení všech velikostí a tvarů naleznete u společnosti ALUKOV, kde Vám velmi rádi poradí s výběrem. Předností jsou perfektní technické zpracování, krátké dodací termíny a spolehlivý servis.

Více na www.alukov.cz