Zaujměte originálním šperkem

18.12.2022

Dominik Fanta vyrábí vlastnoručně šperky s drahými kameny.

Na jeho e-shopu naleznete široký výběr výrobků skladem, které si můžete ihned objednat. Jedná se o stylové hodinky, prsteny s drahokamy, náhrdelníky, náušnice nebo třeba dřevěná pera.

Cílem Dominika Fanty je, abyste se s vybraným šperkem cítili dobře a jedinečně. Tomu odpovídá originální  provedení šperků. Šperky, které vyrábí Dominik Fanta ve své dílně, jsou tvořeny s obrovskou vášní.

Cena šperků závisí především na zvoleném materiálu a náročnosI výroby. Například drahý kámen je možno zakoupit v rámci jednotek tisíců korun, ale jeho cena může být i půl milionu korun či více. Cenově dostupnější varianta je s použitím pryskyřice, ale neznamená to, že šperk ztrácí na své originalitě.

 Ostatně o tom se můžete sami přesvědčit na jeho e-shopu.

Na každém vyrobeném šperku uvidíte známky ruční práce a lásky k řemeslu. V případě, že byste chtěli vyrobit šperk na míru, neváhejte kontaktovat pana Fantu. Navrhne jedinečný design podle Vašich představ, podle kterého následně vyrobí Váš originální šperk. O tom, že se Vám bude výsledný šperk líbit Vás také přesvědčí jeho pečlivé zpracování a důkladná kontrola kvality.

Dominik Fanta rád plní přání zákazníků a má radost, když jsou s výsledkem spokojeni. Od svých zákazníků dostává zpětné vazby, že se jich lidé často ptají, co to mají za módní doplněk, že to ještě v životě nikde neviděli. Proto ho práce tak naplňuje a je pro něj i zábavou.

,,Originální je každý kus, ať je to člověk nebo věc."
Dominik Fanta

Koukněte na jeho e-shop www.dkfanta.com