Zažijte výjimečnou kvalitu s produkty DK Pharma

13.07.2023

V dnešním přehlceném světě kosmetických produktů hledáme kvalitu, která přináší skutečnou změnu. Pokud toužíte po přírodní kosmetice s nejúčinnějším výsledkem, pak se podívejte na stránky na společnosti DK Pharma s.r.o., kde nabízí širokou škálu produktů, jež vám dodají to, co opravdu potřebujete. S důrazem na kvalitu a složení, DK Pharma zajišťuje, že každý produkt jejího sortimentu je něčím výjimečný. Objevte skutečné benefity, které tyto produkty nabízejí.

Produkty DK Pharma jsou vytvořeny s ohledem na přírodní složky a jejich synergický účinek na pokožku. Každý výrobek je pečlivě sestaven s láskou k přírodě, aby poskytl přirozenou péči vaší pleti. Bez škodlivých chemikálií a plnících látek, DK Pharma se zaměřuje na přírodní rostlinné extrakty a esenciální oleje v několika produktových řadách.

Řada kosmetiky Royal Rose obsahuje kromě jiných přírodních složek vzácný arganový a růžový olej.
Arganový olej v kosmetických přípravcích DK Pharma působí jako ochrana pleti proti stárnutí, hydratuje suchou pokožku a dokonce léčí akné i další kožní potíže. Růžový olej pomáhá u zralé pleti a mohou ho také používat ženy se suchou, aknózní, alergickou nebo podrážděnou pokožkou. Mezi jeho účinky patří hluboký čistící efekt, podpora obnovy buněk a ochrana proti tvorbě vrásek a stárnutí pleti.

Spojení arganového a růžového oleje

Arganový a růžový olej se řadí k těm nejvzácnějším na světě. Jejich spojení proto přináší naprosto výjimečnou kosmetiku, která dodá pleti kompletní péči. Oba oleje pleť vyživují do hloubky, hydratují a působí aktivně proti vzniku vrásek. Navíc se jejich účinky vzájemně násobí, takže společně jsou tyto dva oleje ještě mnohem účinnější. Jsou součástí krémů, emulzí i sprchových gelů řady Royal Rose.

Řada Lavender, kterou má DK Pharma také v portfoliu, obsahuje extrakt z levandulového oleje. Levandulový extrakt má antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Levandule má schopnost stimulovat regeneraci tkání, podporuje tvorbu nových buněk, a je tudíž vhodná i na starší pleť. Krémy této řady obsahují dále makadamiový olej, mandlový olej a speciální omlazující komplex BIOPEPTIDE-CL, který hydratuje a stimuluje syntézu kolagenu a výsledkem je redukce vrásek o 40-50 %.

V neposlední řadě DK Pharma nabízí celou škálu produktů s olivovým olejem, od pleťových krémů, přes sprchové gely až po přírodní olivová mýdla.