Zázračná sexuální dieta

06.05.2021

Trápíte se s posledními deky tuku na bříšku nebo vnitřní straně stehen? Existuje i příjemnější způsob než trápení na posilovacích strojích. Nahraďte posilovnu sexem!

Sexuální aktivita totiž odpovídá aerobním sportům, k nimž patří například jízda na kole nebo na rotopedu, plavání, běh či chůze v ostřejším tempu. Odborníci tvrdí, že půlhodinovým vášnivým sexem spálíte až 200 kalorií. Sexuální dietu si pochvalují i hvězdy jako Madonna nebo Victoria Beckham. Americkou modelku Kerry McCloskey nadchly její výsledky natolik, že se rozhodla se svými úspěchy podělit v knize The Ultimate Sex Diet, v níž představuje nejrůznější zábavné tipy, jak si milování okořenit a zvýšit jeho účinnost na formování postavy.

Ložnice místo posilovny

Při milování zapojujeme povrchové i hloubkové svaly, o nichž ani nevíme, že je máme, a formujeme tak problematické partie, které se svých tukových obalů nerady zbavují. Předpokladem účinného spalování je však pohyb, a tak i efektivní sexuální dieta musí být založena na pořádné akci, nikoli líné statice. Ideální je kombinace několika poloh, při nichž "procvičujeme" různé skupiny svalů. Při klasické misionářské poloze posilujeme svaly pánevního dna, ale také spodní břišní svalstvo. V pozici zezadu zpevňujeme zádové svalstvo, paže i bříško, ovšem jen za předpokladu, že ruce občas pokrčíme a bříško udržujeme zatažené. Pozice na koníčka je báječná na posilování stehen a břišních svalů. Nejnáročnější je milování v pozici ve stoje, v níž je třeba zapojit celé tělo.

Umění svádění

Neexperimentujte jen s polohami, ale také s místy milování a samozřejmě i s předehrou. Zvyšte svůj sexuální apetit jako pikolík Jan Dítě z Hrabalova románu Obsluhoval jsem anglického krále, který zdobil bříško slečen u Rajských. Vyberte si dobroty, které máte nejraději. V létě nesmí chybět osvěžující ovoce, ale také šlehačka a čokoláda. Vytvořte ze sebe živé obrazy a pomalu se ojídejte. Co na tom, že závěr milostného namlouvání skončí ve vaně a úklidem. Každá spálená kalorie navíc se počítá! A kromě toho po sexu, jak známo, rychle vyhládne. Tato lehká svačinka utlumí vaši touhu vrhnout se s partnerem po milování na lednici.

Sexem ku zdraví

Možná se budete divit, ale pravidelný a vydatný sex má také pozitivní zdravotní účinky. Nejenže nastartuje metabolismus a udržuje jej v režimu příznivém pro spalování, ale také posiluje naši imunitu a jako každé cvičení pomáhá předcházet kardiovaskulárním onemocněním. Stejně jako při jakékoli jiné intenzivní fyzické námaze se i po sexu vyplavují endorfiny, které působí jako spolehlivé vymítače chmurů a špatné nálady. Dokážete si představit příjemnější dietu?

Text: Běla Gabrielová