Zázrak ukrytý v malé lahvičce

08.04.2022

Trápí vás stres, syndrom vyhoření, menopauza nebo trpíte strachy? Vyzkoušejte M.E.G Bio bachovky. Na jakém principu fungují, nám prozradila terapeutka, koučka a zakladatelka nadačního fondu M.E.G Charity Michaela Elisabeta Georgina Mašková.

Na jakém principu fungují M.E.G Bio bachovky?

Celá filozofie tkví v tom, že každá rostlina, tvor i bytost mají určité vibrace. Britský lékař Dr. Bach extrahoval 38 esencí, které harmonizují naši energii. Většina fyzických neduhů pochází z toho, že naše emoce, vibrace jsou v nerovnováze. "Bachovky" působí na naše negativní emoce a pomáhají dostat se k našemu jádru.

Pro koho jsou určené?

Pro všechny od 0 do 100 let. Moje klientela není omezená věkem ani pohlavím, výborné účinky "bachovky" vykazují i u zvířat, u kterých se jiné metody neosvědčily.

S čím nám mohou pomoci?

Bachovky jsou skvělým doplňkem k terapii, proto často pomáhám lidem, kteří prodělali trauma, trpí úzkostmi, depresemi, náladovostí. Nakumulované negativní emoce se mohou projevit také poruchami spánku, migrénami, dušností, ekzémy nebo bolestivou menstruací. Výčet je skutečně dlouhý. Vybrat ty své si můžete na www.megbiobachovky.cz.

V jakých formách se mohou užívat?

Kromě kapiček k přímé konzumaci využíváme Bachovky také do bio sér na obličej a aroma olejů. V květnu vyjde novinka, kterou jsem si nechala vytvořit ve farmaceutické firmě a na které pracuji více než 7 měsíců. Je to produkt, který bude pro ženy i muže a bude se týkat plodnosti. Jako vždy to bude rozpustná látka k pohodlné konzumaci s výbornou chutí a složením, které na evropském trhu není nikde jinde k dostání. Jsme první s tou nejoriginálnější recepturou.

V čem jsou M.E.G Bio Bachovky výjimečné?

Kromě absolvování 1. a 2. úrovně vzdělání přímo v institutu dr. Bacha v Londýně mám také psychologické vzdělání. Navíc máme jako jediní schválení od potravinářské inspekce a bio certifikaci, protože používáme čerstvý pramen z Karlových Varů. Z každého prodaného kusu pak putuje 50 Kč do mého nadačního fondu M.E.G. charity, jehož prostřednictvím pomáháme nemocnicím získat potřebné vybavení.

Je kariéra u M.E.G pro každého?

Ano, je pro všechny, kdo mají chuť pracovat například z domova při škole nebo práci a budovat si kariéru a tým, který jim bude nejen krásným zdrojem peněz, ale i radostí a zábavou. Naši obchodní zástupci prodávají nejen výjimečné produkty, ale mají neustálou možnost vzdělávání se a posouvání svých snů v realitu.

Jak stíháte všechny své aktivity?

Za vším stojí disciplína, píle a práce. Osm let se věnuji svému Instagramu, sedm let vedu M.E.G. Charity a 10 let rentuji nemovitosti. Poslední rok se naplno věnuji právě vlastním M.E.G. Bio Bachovkám a budování sítě obchodních zástupců. Všechny součásti mého podnikání miluji, takže mi nedělá problém vstávat už v 5 ráno. Mám kolem sebe také tým skvělých lidí, kteří dělají práci s radostí a láskou, a je to, doufám, na našich projektech vidět.