Zdravá pokožka hlavy, zdravé vlasy: Natulique Exfoliative Therapy

22.09.2022

Krása vlasů začíná u jejich kořínků - tedy u pokožky. Pokud trápí vaši pokožku hlavy jakékoliv obtíže (suchost, nadměrné maštění, nejrůznější dermatitidy či lupy) nemůže se dařit ani vlasovým cibulkám, ze kterých vyrůstá vlas. Zde platí velmi jednoduchá rovnice: zdravá pokožka hlavy = zdravé vlasy.

A je jedno, zda vaši hlavu zdobí vlasy krátkého střihu, vlnité, nebo jak hřebíky rovné vlasy. Dánská přírodní značka vlasové kosmetiky NATULIQUE nabízí vynikajícího pomocníka - masku EXFOLIATIVE THERAPY.

Hloubková exfoliativní péče představuje intenzivní ošetření pokožky hlavy, vhodné i pro suchou a velmi citlivou pokožku. Maska pokožku zklidní, regeneruje, dodá jí potřebnou hydrataci a díky protizánětlivým účinkům je vhodná i pro kůži trpící lupénkou, ekzémy či při tvorbě lupů. Maska obsahuje ureu a celou řadu přírodních ingrediencí, a naopak v ní nenajdete chemická aditiva, parabeny, silikony, SLS a další škodlivé látky. Novinku mohou bez obav používat i veganky. Více informací na www.happy-hair.cz.

Za každými krásnými vlasy je kromě náležité péče především zdravá pokožka. Vláčná, dostatečně hydratovaná, s vyváženou produkcí mazu. Tedy všeho tak akorát. Pokud cítíte, že má vaše pokožka hlavy své rezervy, například se vám nadměrně tvoří lupy, hlava vás častěji svědí, pne či vás trápí jakékoliv dermatitidy, dopřejte si tuto luxusní péči NATULIQUE. Pocitu zdravé pokožky a krásných vlasů se totiž nic nevyrovná.

NATULIQUE EXFOLIATIVE THERAPY - přírodní maska pomáhá zmírňovat zánět, účinně bojuje s lupy (jak suchými, tak i mastnými) a zklidňuje nepříjemné svědění. Díky vyváženému hydratačnímu složení (složka urea přispívá k udržení hydratace) pomáhá maska nastolit přirozenou rovnováhu pokožky a umožňuje tak lepší pronikání účinných látek z prospěšné vlasové kosmetiky. Díky svému šetrnému složení - obsahuje kromě zmíněné urey (močoviny) například protizánětlivý olejíček z tea tree, regenerační aloe veru, antioxidační kakaové máslo či rostlinný glycerin - je maska vhodná i pro velmi suchou, podrážděnou a citlivou pokožku hlavy. Ocení ji také lidé trpící atopickými ekzémy nebo lupénkou. Výsledkem je nejen zklidněná pokožka hlavy, ale také hebké a hloubkově vyživené vlasy.

Masku NATULIQUE Exfolitative Therapy pořídíte na e-shopu Happy-Hair za cenu 1.099 Kč.

Víte že...
Nejčastěji se vyskytujícím problémem pokožky hlavy jsou lupy. Málokdo ale ví, že jsou dva druhy - tzv. suché a mastné lupy. Nejvíce rozšířené jsou lupy suché - jsou řídké, vyschlé a bílé. Nelepí se na pokožku hlavy a bývají častou "ozdobou" oblečení, zejména tmavého. Tento druh trápí lidi se suchou pokožkou
a není pro kůži nikterak dráždivý.

Naproti tomu mastné lupy jsou daleko závažnější dermatologický problém, na pokožce vytvářejí celé strupy, jsou místy zarudlé a provází je silné svědění, často i zánět. Vytvářejí se na mastné pokožce hlavy, bývají celkově hutnější a spíše nažloutlé barvy. Jejich výskyt bychom neměli brát na lehkou váhu,
a naopak je co nejrychleji řešit.