Zdravé zuby bez plaku

23.06.2022

Udržitelná a přírodní péče o ústní dutinu, která působí proti zubnímu plaku a brání vzniku zubního kamene.
PROMIS je jihotyrolská společnost a je součástí největší dentální skupiny v Itálii s více než 30 lety zkušeností v oboru. Byla založena a vyvíjena specialisty v zubní oblasti, podporována zubními lékaři a profesory z renomovaných univerzit, návrháři dodali inovativní design produktům i obalům.

Jako společnost silně propojená s přírodou a životním prostředím klade velký důraz na přírodní a udržitelné produkty a ekologické obaly.

Společnost PROMIS vyvinula první kompletní a udržitelnou péči o ústní dutinu-systém, který byl vědecky prokázán, že působí proti plaku a brání vzniku zubního kamene.

Zubní kartáček PROMIS má 6750 měkkých štětin hustě osazených v malé extra husté hlavě kartáčku, co zabezpečuje vysokou účinnost čištění. Jedinečný ergonomický design rukojeti podporuje správné držení a přesouvá nadměrně vyvíjený tlak z hlavy do středu. To chrání zuby a hlavně dásně před poraněním.
Rukojeť je vyrobena z bioplastů. Italský design vyrobený v Německu.

Super stylový stojánek vyrobený z bioplastů je krásným doplňkem a zároveň zamezuje vzájemné kontaminaci kartáčků.

Zubní pasty PROMIS jsou vyrobeny z 99 % přírodních složek, z nichž 21 % je biologického původu. Díky zubním pastám je biofilm účinně inhibován a tvorba zubního kamene je minimalizována. Zklidňuje dásně a posiluje sliznice dutiny ústní. Remineralizuje a posiluje zuby, což má za následek znatelně hladší zuby.

Zubní gel PROMIS je určen pro komplexní péči a optimální ochranu po čištění. První zubní gel, který přirozeně odstraňuje až 70 % bakterií zubního plaku a tím potlačuje tvorbu zubního kamene. A to díky nové a jedinečné kombinaci éterických olejů z vybraných bylin. Složky jsou z 99 % přírodní a skládají se například z eukalyptu, čajovníku, neemu, máty peprné, rozmarýnu a bergamotu.

Vyrobeno z obnovitelných surovin a baleno v recyklovaných obalech.

www.cayennebeauty.cz

 @promis_cz