Zelené superpotraviny - zdroj vitality

08.06.2022

Kdo by se nechtěl cítit svěží a plný energie? Chcete přirozeně posilnit své zdraví, sílu a vitalitu? Urychlit metabolismus a zbavit se škodlivin po dlouhé době? Nebo hledáte způsob, jak se vyhnout nedostatku vitamínů a minerálů?

Nemusíte se nutně pouštět do intenzivních očisťujících programů, půstů, postupů na chudnutí, anebo razantní změny životního stylu, aby ste se cítili lépe. Na začátek zvolte raději pomalší, ale za to jistější cestu ke svému cíli, která pro Vás bude z dlouhodobého hlediska přijatelnější a zvládnete ji zařadit do své každodenní rutiny. Zelené potraviny Vám dodají potřebnou energii k budování dalších "dobrozvyků" ve Vašem živote.

Řešením mohou být zelené super potraviny. Už jste o nich slyšeli? Díky unikátnímu složení, přispívají k celkovému zlepšení zdraví. Jsou bohaté na antioxidanty, vlákninu, enzymy a jiné zdraví prospešné látky.

Mezi nejznámější zelené potraviny patří například chlorella, spirulina, moringa a mladý zelený ječmen. Tyto suroviny je dobré konzumovat pravidelne. A to například ob 4 měsíce. To znamená, například, začít v lednu, přestanu v dubnu a začnu opět až září. V práškové formě jsou daleko lépe vstřebatelné. Tabletky jsou však vhodné na cestování.

Proč jsou vlastně zelené superpotraviny tak důležité a vhodné pro náš organismus?

Pomáhají detoxikovat náš organismus díky vysokému obsahu chlorofylu. Dále aktivují obranyschopnost výrazně podporujú imunitu. Jsou zásadotvorné a pomáhají proti překyselení. Působí antioxidačně a zpomalují stárnutí buněk. Zvyšují energetickou hladinu a výkonnost. Podporují trávení, pomáhají při hubnití a zlepšují celkový zdravotní stav střev. A jsou vhodné pro vegany.

Konzumujte v přirozené a nespracované podobě, protože za těchto okolností z nich dokážete vytěžit maximum. Zelené superpotraviny a jiné, koupíte na MámeChuť Raw & Bio e-shopu.

Zelený ječmen

Je přirozeně bezlepkový. Mladý ječmen obsahuje 20 aminokyselin, včetně všech esenciálních, které si tělo neumí samo vytvořit. Jedná sa o silný antioxidant s pozitivním vlivem na kardiovaskulární, trávící a nervový systém.

Moringa

Věčně zelený strom podporující zdraví pohybového aparátu, je účinný při krevních problémech. Je jedním z největších přírodních zdrojů bílkovin a jeho listy obsahují až 8 esenciálních kyselin, betakaroten, vitamín E, vápník, polyfenoly a kyselinu listovou.

Chlorella

Sladkovodní řasa, která je díky svému unikátnímu složení z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi. Přirozeně je vynikajícím zdrojem celého spektra makro a mikro živin včetně bílkovin, omega-3 mastných kyselin, polysacharidů, vitamínů a minerálů. Náš tip: před spáním si propláchněte ústa chlorellou s vodou a nechte působit přes noc. Může pomoci při zánětu dásní a problémy se zuby.

Spirulina

Sladkovodní sinice, která obsahuje velké množství proteinů a je proto výborná na hubnutí a na doplnění živin pro vegany a sportovce. Je velmi lehko stravitelná a má protivirové účinky. Snižuje vysoký krevní tlak, pomáhá při cukrovce a posilňuje při psychické a fyzické zátěži.

Zelené super prášky mají jednoduché použití. Prostě je přidáte do ranního smoothie, ranní vody s citrónem, salátu, polévky, pomazánky, kuskusu, rizota, guacamole, rýže... Fantazii se hranice nekladou. 

ESHOP: eshop.mamechut.cz
IG: https://www.instagram.com/mamechut.eshop/
FB: https://www.facebook.com/mamechut.eshop