Zhubněte konečně do léta včas - Letos s KetoDiet

08.03.2024

Metadescription: Do plavek štíhlejší! Tohle léto už se obřím šátkem zahalovat nebudete. Zhubněte snadno a s chutí s proteinovou dietou KetoDiet. Letos to do léta stihnete.

3 tipy, se kterými letos zhubnete do plavek včas
Straší vás představa vylézt v plavkách všem na oči? Zhubněte letos do léta včas a jednoduše. Stačí dodržet 3 účinné tipy, se kterými půjde vaše hubnutí jako po másle.

1. Do kalorického deficitu snadno a bez počítání

Klíčem k úspěšnému hubnutí je kalorický deficit. Jedině když budete jíst míň kalorií, než vydáte, začnete spalovat uložené tukové polštáře. Abyste nemuseli sčítat každou kalorii, kterou polknete, vyzkoušejte hubnutí s keto dietou a odstartujte zdravý životní styl.

V keto dietě se kromě kalorického deficitu dostanete do tělu přirozenému stavu zvanému ketóza, kdy si tělo jako zdroj energie místo sacharidů, které v jídelníčku snížíte na minimum, zvolí vaše uložené tuky a ty pak budete spalovat rychleji. Ve vašem novém jídelníčku budou převažovat kvalitní bílkoviny, zdravé tuky a zelenina.

TIP! Vyberte si jeden z odborníky na výživu poskládaných dietních plánů KetoDiet včetně průvodce. Konečně to dokážete i vy.


2. Pohyb, kterému propadnete

Změna jídelníčku tvoří při hubnutí 70 % úspěchu. Abyste své úsilí dotáhli na 100 %, přidejte pravidelný pohyb. A to alespoň 3x týdně po dobu 45 minut. Vyberte si takové pohybové aktivity, které vás chytí. Jedině tak u nich vydržíte dlouhodobě.

Nejvíce kalorií spálíte pomocí kardia. Dejte si rychlou procházku, běh, projížďku na kole, hodinku plavání nebo HIIT. Když kardio doplníte silovým tréninkem, zpevníte problematické partie.

3. Čistá hlava a kvalitní spánek

Nepodceňujte psychickou pohodu a důkladný odpočinek. Aby vaše tělo reagovalo na změnu životního stylu, jak si přejete, musí s tím vaše hlava souhlasit. Zůstat motivovaná, což se s keto dietou daří, protože výsledky uvidíte už za pár dní.

Na pravidelnou pohybovou aktivitu, která hubnutí podpoří, musíte být odpočatí. Nepodceňujte spánek. Každý den si dopřejte alespoň 7 hodin kvalitního spánku v dobře vyvětrané a zatemněné ložnici, kde na vás nebude svítit žádná obrazovka.

První krok je na vás. Dál budeme pokračovat společně.