Žijte i vy v tropickém ráji

18.07.2023

Toužíte i vy žít v ráji? Pořiďte si luxusní nemovitost pro sebe a svou rodinu na Kostarice již od 3,6 milionů korun. Nemovitost je zároveň výhodnou investicí s vysokým zhodnocením.

Pokud toužíte mít vilu v klidném místě, Reality Kostarika vám zajistí místo v blízkosti oceánu, v kopcích s dechberoucími výhledy nebo v nádherném soukromí uprostřed džungle. Všechny projekty, které Reality Kostarika nabízí, jsou v blízkosti hlavního města v regionu Puerto Jiménez, kam se dostanete autem během pár minut. Město disponuje výbornou občanskou vybaveností, najdete tu vše, co člověk ke svému životu potřebuje.

Respekt k přírodě

V týmu Reality Kostarika si zakládají na tom, aby byly nemovitosti navrženy s ohledem na maximální soběstačnost a minimalizaci dopadů na životní prostředí.

Usilují o to, aby byly ekologické domy budovány v souladu s okolní přírodou a zároveň splňovaly individuální potřeby a preference klientů. U každého z projektů tvoří praktické tropické zahrady, a tam kde není zasíťování, jsou schopni zajistit off-grid stavby s instalací solárních systémů, studnami, čističkami apod.
Navíc pro vás Reality Kostarika zajistí údržbu domu i zahrady, pronájem nemovitosti, opravy apod.
Zajímavou investicí pro vás může být i investice do fondu, který podporuje zalesňování kostarického území.

Aktuální projekty

Villa Park Sandalo – tropické kopce na obzoru
Krásné údolí, členitý povrch. Komunitní projekt vhodný pro ty, kdo hledají útočiště a plán B mimo Evropu. Místo je nejen vhodné na celoroční bydlení, ale také jako investice na pronájem. Sandalo je od slova santalové dřevo…

Dulce Bay´s Homes Caňaza – pár kroků od pláže
Rovinatý pozemek u vesnice jménem Caňaza. V pěší vzdálenosti se nachází kromě pláže také vyhlášená restaurace s tradičními domácími pokrmy, kde mají legendární fish and chips z čerstvé ryby a obchod ve kterém můžete nakoupit.

Jungle Park Monterrey – naprosté soukromí
Unikátní místo, kde opravdu splynete s přírodou. Jedná se o ideální místo pro klienty, kteří chtějí být uprostřed přírody a denně pozorovat papoušky a tukany. Terasa domu je na dřevěných pylonech, budí tak dojem létající terasy. Jeden z pozemků u projektu Monterrey koupil také český průkopník udržitelných staveb Marek Popálený, který staví moderní a luxusní modulární stavby a jehož videa
mají na Youtube přes 12 mil. zhlédnutí.

Ocean View San Miguel – úchvatné výhledy na moře
Ideální místo pro ty, kteří si chtějí denně vychutnávat panoramatické výhledy z vlastní terasy. Pozemky v San Miguel mají rozlohu od 5 000 metrů. Jsou vhodné pro vybudování privátní rezidence s rozsáhlými tropickými zahradami nebo pro založení eko farmy.

Více informací najdete na realitykostarika.cz.