Zima se blíží, nepodceň výbavu

24.10.2022

Neustále něco objevujeme - v horách, v lese. Venku. Všichni posouváme nejenom sami sebe, ale společnými silami i značku Hannah. Vše je v pohybu. Díváme se dopředu. K novému. A proto kolekce pro nadcházející sezónu přichází s novým logem. Které je stejné jako my. Je akční. Stoupá. Jde dál.

Den na lyžích v naprosté pohodě

Lyžařské oblečení Hannah z nové kolekce je postavené na špičkových membránách Climatic a Resstex 10000. Oblečení je odolné vůči dešti, sněhu a hodí se na celodenní lyžovačku na sjezdovceh, ve volném terénu i při skocích ve snowparku. Náročné lyžařky ocení bundu novou bundu Amabel a kalhoty Hally II. Pohodovější styl přináší bunda Megie a kalhoty Awake II. S novým vizuální vzhledem přináší Hannah také změnu střihů, designu a vizuální stylu.

Na běžky ve špičkovém oblečení

Představujeme ti úplně nový segment oblečení pro běžecké lyžování. Nakombinovali jsme špičkové materiály AFT Windproof s nalaminovanou membránou pro všechny druhy outdoorových aktivit, kde potřebuješ rychlý a efektivní odvod tepla a vlhkosti, ultralehký materiál Airlite AC, který tě ochrání před větrem a deštěm, s lehkou a prodyšnou termoizolační výplň Sorona® Aura od DuPont.

Běžecké sety s maximální funkcí pro tvůj maximální výkon.
Pánská bunda a kalhoty Nordic. Pro dámy, co milují běžky, jsme dali dohromady dámskou bundu a kalhoty Alison, zateplené kraťasy Redux a zateplenou dámskou bundu Betlis.

Styloví kdykoliv

Trendy kousky pro volný čas, ve kterých můžeš ráno vyrazit do práce a odpoledne do hor. Spojili jsme design i funkci a přinášíme ti univerzální oblečení. Kolekce pro podzim/zimu 2022 je mladistvá a svěží. Září zemitými barvami jako jsou zelená, zlatavá nebo růžová.

Dámská parka Rebeca nebo dlouhá vesta Ela jsou všechny ušité z kvalitního materiálu s membránou Resstex 5000. Pokud vyhledáváš opravdu teplé kousky, je pro tebe připravena parka Gaia, plněná certifikovaným kachním peřím.

Vykroč do nové etapy.
Venku je náš svět. Hannah.