Získejte kontrolu nad svými střevy a celým zažívacím traktem

08.11.2021

Míváte problémy se zažíváním, pálením žáhy, afty, jícnem, žaludkem, nadýmáním, stolicí, zácpou, průjmy, hemoroidy, záněty, propustností střev atp.? Máte slabší imunitu či málo životní energie?

Málokdo tuší, že naším největším imunitním orgánem jsou střeva. Na nich záleží, jestli tělo vstřebá všechny důležité živiny a odolá útoku patogenů. Jinými slovy, správně fungující střeva jsou nezbytnou podmínkou celkového zdraví.

Jak to funguje?

Vitestin® je svým rozsahem a působením zcela výjimečný. Přírodním způsobem harmonizuje střeva a sliznice celého zažívacího ústrojí a podporuje je v jejich přirozené funkci.

Vitestin® funguje tak, že české bylinky, které jsou speciálně vybrané (a velmi přesně je stanoven jejich poměr) jsou zpracovány tak, aby si zachovaly svůj potenciál a energii. Doporučená denní dávka je ½ (žaludek, jícen) či 1 (střeva) sklenice denně. Pomocí tohoto většího objemu a gelovité husté struktury se zajišťuje, aby se Vitestin® dostal pokud možno na všechny problematické místa v zažívacím traktu a vydržel tam dostatečně dlouhou dobu hojivě působit.

Aloe Vera doplňuje strukturu a je obecně prospěšná na zažívání. Ženšen podporuje účinek, přispívá k vitalitě a regeneraci organismu.

Vitestin® je velmi jemný, přírodní, neobsahuje žádné přidané látky, sladidla, konzervanty. Je vhodný i pro diabetiky a vegany. Je přirozeně bezlepkový.

Když už nepomůže nic

Vitestin® pomohl mnohým i tam, kde nepomohli jiní a kde jste již vyzkoušeli snad úplně vše...
Už žádná léčba, jejíž výsledkem je stagnace nebo odkládání nebo strašení zhoršující se prognózou.... (protože jste se zasekli a nevíte, jaký je další krok).

Už žádné nefunkční taktiky, kdy výsledek je pořád stejný, a po čase se vše vrátí na začátek (které možná jiným fungují, ale vám ne).

Už žádná nejistota, žádná omezení, jednoduchost a pochybnost, zda vaše rozhodnutí o užívání, bylo správné (zda si dokážete plnit své sny a žít tím, co vás naplňuje štěstím).

Protože vaše tělo je jedinečný unikátní organismus, vyžaduje taky jedinečný přístup. Někdy prostě univerzální postup nemůže pomoci a je třeba tělo povzbudit, aby se nakoplo samo. Pokud chcete uspět rychleji (ne za 10 nebo 20 let), a doposud se to standartní metodou nepovedlo - je na čase udělat změnu.

Pro koho je Vitestin® vhodný:

Průjem
"Jako řidič z povolání mohu po 13 letech utrpení zase s klidem usednout za volant autobusu. Už se nebojím jít do práce a vyhlížet, kolikrát a kam budu muset při jízdě vyběhnout na "řídkou"."
František B.

"Dva roky trvající urputné krvavé průjmy, ve dne v noci. Nemohla jsem nic jíst, pít ani čaj, bolet žaludku, břicha, opravdu bezvýchodné situace, kdy jsem si myslela, že umřu. NO..., už druhý den po užití bez průjmu, teď už skoro - 40 - střevo sice stále trochu krvácí, ale můžu jíst a spát a nemám konečně průjmy. Dokud jich nevypiju 120, nepřestanu. Díky vám můžu zase na procházku, do obchodu, práce. Bez bolesti je život krásný. Je mi 35 let, klidně to budu pít až do důchodu, jestli se ho dožiju."
Veronika

"Největší problémy nastaly až po využívání antibiotik na borelie. Začala jsem mít průjmy, připojily se problémy s koleny, klouby, nervové problémy, padání vlasů, únava. Nemohla jsem nic sníst. Asi po půl roce užívání Vitestinu již mohu jíst skoro všechny potraviny. Nyní se mi také zlepšila pleť, bolesti v koleno i v zádech ustupují."
Alena K., okr. Benešov

Střevní záněty
Crohnova choroba

"Můj syn se léčí s Crohnovou chorobou. Již trpěl bolestmi břicha a farmakologická léčba příliš nezabírala. Začal každý den pít Vitestin. Bolesti přestaly již po vypití dvou lahviček, syn se začal cítit podstatně lépe a my společně jsme opět dostali naději na jeho uzdravení. Zlepšení potvrdil i jeho ošetřující lékař."
JUDr. František H.

Nadýmání
"Po onemocnění Covidem jsem měla několik týdnů zdravotní problémy v podobě bolestí břicha, nadýmání a občas i průjmů. Po 5 dnech užívání mé problémy zcela vymizely. Musím přiznat, že jsem byla překvapena tak rychlým účinkem. Nyní v užívání pokračuji preventivně, ráda bych si zlepšila fungování imunitního systému."

Ing. Andrea P., okr. F. Místek

Hemoroidy
"Cca 8 měsíců mi komplikují život problémy se střevy, hemoroidy, zácpa. Dnes jsem zkonzumoval jedenáctou dávku a jsem nadšená. Zdravotní stav se výrazně zlepšil, problémy VÝRAZNĚ USTOUPILY. Děkuji, činíte náš život veselejším."
Jíťa

"Už po 3 dávkách se upravila stolice a problém s krví na toaletním papíru je také pryč. Hemeroidek se stáhl, teď nevím, že tam nějaký byl - hurááá."
Kolaja Stanislav, Morava

Ulcerózní kolitida
"Vitestin je moje záchranná brzda při ataku ulcerózní kolitidy."
František Böhm, Č. Budějovice

"Úžasný přípravek. Účinný. Vypadá to sice jak amarouny", klovatina bez chuti a zápachu, ale funguje to skvěle. Po počáteční denní dávce po dobu 1 měsíce to užívám vždy tak jednou za půl roku na 2 týdny, ale mé problémy s chronickou ulcerózní colitidou byly odstraněny. A mám z toho dobrý pocit, že do sebe neláduji další chemii. Palec nahoru tento produkt se fakt povedl! Děkuji!"
P. Klenka

Dráždivý tračník
"Diagnóza zněla: segmantární kolitida, divertikly a drobné polypy tračníu. Koupil jsem tedy pát skleniček a očekával zázrak. Ten se sice nedostavil, jen malé zlepšení. Koupil jsem si další a stav se začal mírně zlepšovat asi po využívání 15 skleniček. Nyní užívám Vitestin obden a problémy ustoupily!"
Karel Kottek, Praha

"Skoro 3 roky to byl horor s dráždivým tračníkem. Neustálé průjmy, i 15x za den, neprospané noci, zácpy. Vypila jsem 5 sklenic a při šesté se stal zázrak. Střeva začala úplně normálně pracovat!".
Martina, Ostrava

Zácpa
"Když tuším, že nepůjdu několik dní na stolici, což se mi dřív stávalo často, tak si dnes vypiju 1 skleničku Vitestinu a tím předejdu problému. Vitestin jsem doporučil i kamarádovi s opačným problémem a ten je také nadmíru spokojen."
B. M., okr. Č. Budějovice

Reflux
"V roce 2012 jsem si přivodil vlivem několikaletého vysokého pracovního vytížení refluxní chorobu žaludku, zhubl jsem 16 kg, nemohl jsem ležet ve vodorovné poloze, sportovat ani zvedat i lehká břemena, žaludek byl extrémně přecitlivělý. Tento stav trval 8 měsíců, málem jsem přišel o zaměstnání. Po 6 dnech užívání se začal můj stav výrazně zlepšovat, bolesti ustupovaly. Vitestin mě opravdu relativně rychle a viditelně pomáhá a funguje."
Přemysl Š., Praha

Afty
Žáha
Žaludek
Pleť a ekzémy

"Celoživotně mě tropily obtíže se zažíváním a problémy s kůží - akné, ekzémy... neustále jsem brala antibiotika. Po využívání' Vitestinu se všechno upravilo. Žádná přeplněnost žaludku - můžu jíst cokoliv, zmizelo pálení žáhy, vyprazdňování v pohodě, žádná plynatost, zácpa ani průjem. Už nemusím užívat antibiotika, pleť je zklidněná, bez bolavých míst. Prostě je mi moc dobře."
Eliška z Vysočiny

Jícen
Celiakie

"Už 20 let mám celiakii a přes přísnou dietu se mi čas od času vrací zažívací potíže a přetrvávají i 4 měsíce. Už jsem vyzkoušela od probiotik vše možné... Zlepšení po Vitestinu bylo do 24 hodin. S jistotou a důvěrou jej doporučuji přátelům, kteří mají podobné potíže."
Alena K.

Krev, cholesterol, kardio, ztráta životní energie
"Mám úžasnou zprávu...Beru Vitestin nepřetržitě dva měsíce (jsem nadšená...mám spoustu energie...) a dneska mi oznámili výsledky krevních testů na kardiologii v Linci, prý tak dobré výsledky ještě v životě neviděli a chtěli by Vitestin doporučovat cardio pacientům. Já se cítím úžasně, cholesterol mám ukázkový. Dnes odjíždím nočním autobuse do Holandska, spaní v autobuse a pak po skautsku a Vitestin si vezu!!! Na každý den jeden..."

Stanislava Špirková

Vyplatí se mi to?

"Užívám Vitestin už druhý měsíc. Měla jsem problémy se zažíváním, střídavě průjmy, zácpa, nadýmání. Vyplatí se investovat peníze do tohoto přípravku. Je třeba vydržet a užívat delší čas. Ze zkušenosti můžu říct, že nepomůžou 2 sklenice. Zdraví za to stojí. DOPORUČUJI VŠEM."
Věrka

"Vyřešil u mne letité problémy, o kterých "odborní lékaři" tvrdili, že se budou jenom zhoršovat a nakonec bude nutná operace "odstranění části střeva". Pár známým jsem VITESTIN doporučil a všichni se zbavili problémů, se kterými se trápili mnoho let."
Petr Pavel

Vyzkoušejte to

Jestliže si nejste úplně jistí, doporučujeme vyzkoušet týdenní kúru - 6 až 15 sklenic pro normální, přirozený a funkční stav střev. Výsledky jsou zpravidla úměrné době a závažnosti onemocnění - krátkodobé úpravy stolice se dostaví do týdne.

Více informací, příběhy zákazníků, dávkování, seznam prodejen a e-shop najdete na webu www.vitestin.cz.
Nebo využijete krátkou telefonickou strategickou individuální konzultaci zdarma, rádi vám poradíme.