Získejte tvarovanou postavu s pomocí ultrazvukové kavitace GOODWIND

25.06.2021

Nedokonalá postava je problémem mnoha žen a dívek. Cvičení, zdravá strava či diety vám samozřejmě s dosažením ideálně zformované postavy dokážou výrazně pomoci, ale ne každý má dnes dostatek času, vůle a energie, aby zvládl žít zdravým životním stylem. Naštěstí dnes díky pokrokům v moderní medicíně existují technologie, které vám pomohou získat skvěle zformovanou postavu i bez cvičení a drastických diet - s pomocí ultrazvukové kavitace.

Ultrazvuková kavitace je neinvazivní, zcela bezbolestná metoda, která dokáže zbavit vaše tělo podkožního tuku, vyčistí a detoxikuje vaši pleť a dokonce ji zbaví strií a celulitidy. Kavitační přístroj dokáže využít kombinaci elektroléčby, fotonové terapie a ultrazvukových vln o frekvenci 800 KHz k tomu, aby narušil integritu tukových buněk, které se poté štěpí na glycerol a volné mastné kyseliny. Tyto látky jsou poté v těle proměněny na energii a jejich zbytky jsou následně zpracovány v játrech a vyloučeny z těla. Mezitím masírují elektrické impulzy vaši tkáň a zvyšují její spotřebu tuků až padesátinásobně oproti běžnému cvičení. Regenerující proud fotonů přitom omlazuje a čistí vaši pleť a póry a zbavuje ji nevzhledných skvrn, strií a příznaků celulitidy. Výsledky jsou patrné prakticky okamžitě - tuk v problematických partiích mizí a vaše pleť získává svěží, mladistvý vzhled.

Ultrazvukovou kavitaci, která byla ještě donedávna poskytována pouze v luxusních kosmetických salonech, si nyní může dovolit každý. Kavitační kosmetické přístroje pro domácí použití se směle vyrovnají těm ze salónů krásy, přičemž je můžete mít doma a použít je kdykoli chcete. Jejich obsluha je velice snadná a zvládne ji opravdu každý. Pokud chcete získat nádherně tvarovanou postavu ultrazvuková kavitace je rychlé, pohodlné a bezbolestné řešení.